У Міграційної служби Буська, Золочева, Жовкви та Жидачева нові адреси

У Державній міграційній службі Львівщини від 1 серпня до 26 грудня 2012 року дев’ять територіальних підрозділів переїхали у нові, відремонтовані приміщення. Старі не відповідали елементарним санітарним нормам, інформує прес-служба відомства.

Так, грудні 2012 року чотири міграційних підрозділи Львівщини змінили адреси.

Із 11 грудня міграційна служба Буська працює за адресою: м. Буськ, вул. Паркова, 8.

Золочівський районний сектор ГУ ДМС України у Львівській області 21 грудня переїхав у відремонтоване приміщення за адресою: м. Золочів, вул.. Пачовського, 7.

25 грудня урочисто відкрили приміщення Жовківського районного відділу ГУ ДМС за адресою м.Жовква, вул..Святої Трійці, 3г/34.

Наступного дня, 26 грудня, новосілля відсвяткував Жидачівський районний сектор. Мешканців району прийматимуть за адресою: м. Жидачів, вул. Вокзальна, 6.

В урочистому відкритті Жовківського та Жидачівського міграційних підрозділів брали участь представники Державної міграційної служби України: Віктор Сергієнко, начальник Управління персоналу ДМС України та Олег Безорчук ,заступник директора департаменту Управління справами та регіонального розвитку.

«Ми зробили ухил на першочергове створення належних умов територіальним підрозділам, через те, що саме там безпосередньо ведеться прийом громадян. Працівники міграційних територіальних підрозділів мають надавати якісні послуги у якісних для відвідувачів умовах, - твердить Ярослав Скиба, начальник ГУ ДМС України у Львівській області. – У 2013 році будуть відкриті нові приміщення в Сокалі, Миколаєві, Городку, Мостиськах, Камянці – Бузькій. Маємо, також, вирішити питання і з розміщенням обласного апарату. Фінансово-ресурсна, аналітична, кадрова, юридична служби повинні мати також відповідні умови для роботи. Представники ДМС України будучи на Львівщині сказали, що такі умови, що створюються у нас в регіоні - є одними з кращих в Україні».

Довідка:
Державна міграційна служба України створена 9 грудня 2010 Указом президента України «Про оптимізацію системи органів виконавчої влади». Міграційна служба Львівщини почала свою роботу у 2012 році. Із 16 серпня 2012 року працівники ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області приступили до виконання переданих повноважень з виготовлення паспортів громадян України, реєстрації місця проживання, роботи з іноземцями, біженцями тощо. У січні 2013 має закінчитись і процес передачі від ВГІРФО до підрозділів Державної міграційної служби функцій з виготовлення документів громадян України для виїзду за кордон.

http://www.pohlyad.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі