Львів’яни літнього віку відвідають Національний музей ім. Андрея Шептицького

Сьогодні львів’яни літнього віку побувають на екскурсії в Національному музеї ім. А. Шептицького, під час якої учасників ознайомлять із традиціями українського іконопису, в різні епохи історії нашого народу.

Пізнавальний екскурс підготували працівники відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру спільно із адміністрацією музею, адже екскурс буде безкоштовним.

«В часі різдвяних свят важливо кожному з нас духовно налаштуватись на святкування світлих різдвяних свят. Власне, така екскурсія дає можливість поринути у духовний світ, світ українського іконопису, який несе у собі сакральні традиції минулих поколінь, як спадок минулого нащадкам», - каже заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Кузяк.

«Сьогодні Львівський міський територіальний центр, який є у підпорядкуванні управління соціального захисту, обслуговує більше 2,5 тис. львів’ян з числа непрацездатних одиноких у похилому віці громадян, клієнти якого отримують соціально-побутові послуги. Аби стати на облік по обслуговуванню, львів’яни повинні звертатись із заявою у районний відділ соціального захисту за місцем реєстрації», - роз’яснив директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Довідка

Музей був заснований в лютому 1905 року греко-католицьким митрополитом Андреєм Шептицьким як приватна фундація під назвою «Церковний музей» для розвитку української культури. У 1913 року урочистим актом переданий у дар українському народові. На сьогодні фонди музею налічують понад 100 тис. одиниць збереження, репрезентуючи вікові традиції розвитку українського мистецтва та національної культури.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі