
12:12, 30 грудня 2012 р.
Фотографування салону авто на митниці є незаконним, -Шеремета
На засіданні сесії Львівської обласної ради 28 грудня Святослав Шеремета заявив, що фотографування салонів і багажників автомобілів на Львівській митниці збільшує немалі черги на кордоні і є незаконним.
„Коли ми поверталися ввечері 1 листопада після проведення акції „Запали свічку на Закерзонні”, митники зайшли до салону мікроавтобуса і почали фотографувати. Вони сказали, що є новий наказ начальника митниці про те, що навіть в приватних автомобілях фотографують все в салоні. Ми підійшли до начальника зміни і вимагали, на якій підставі. Нам показали наказ Попазогло (Сергій Попазогло, начальник Львівської митниці, - ред.)”, - сказав депутат облради.
Він наголосив, що на кордоні і так є черги, а таке фотографування ще на декілька хвилин збільшує час перевірки кожної машини. „На мою думку, це - незаконно, але також вважаю, що таким чином Попазогло контролює самих митників. Начальник митниці вже сам не довіряє своїм підлеглим”, - зазначив Святослав Шеремета. Він розповів, що митники щовечора подають звітність щодо фотографування на електронних носіях.
Прес-служба Львівської митниці повідомила, що зараз таких заходів не проводиться. „Завдяки таким заходам упродовж цього періоду в зоні діяльності Львівської митниці не зафіксовано жодного факту правопорушень, вчинених після завершення митних формальностей”, - сказано у повідомленні.
Як інформував ZAXID.NET, митники здійснюють фотофіксацію комерційних автомобілів не лише на «червоному», але й «зеленому» митних коридорах. Фотографуванню підлягають лише автомобілі і товари, які у них перевозять. Як наголошують у Львівській митниці, фотофіксацію вмісту салонів і багажників авто ввели через виявлення «нових схем перетікання товарних потоків із торгового у неторговий обіг шляхом подрібнення партій одноманітних товарів».
«Фотографуванню підлягають лише транспортні засоби та товари…, а не громадяни», – запевняють у митниці і додають, що нововведення не вплинуло на збільшення часу проведення митних процедур і в жовтні-листопаді черг на кордоні у зв’язку з фотографуванням не виникало. Митники наголошують, що ця процедура дає змогу зменшити людський фактор у проходженні митного контролю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
У Львові відбудеться турнір з боротьби самбо, присвячений пам’яті захисника України Юрія Попика
Новини компаній
17:00
Вчора
Унікальний захист у будь-яку погоду: чому варто обрати водонепроникний одяг та аксесуари DexShell
Новини компаній
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:44, 12 грудня
20:28, Вчора
20:28, Вчора
10:11, 10 грудня
20:28, Вчора
