• Головна
  • В.о. Святого Миколая – перший львівський дитячий мюзикл
Новини компаній
16:00, 30 серпня 2019 р.

В.о. Святого Миколая – перший львівський дитячий мюзикл

Новини компаній
В.о. Святого Миколая – перший львівський дитячий мюзикл

Львівська команда «ВАУ СТУДІО» при підтримці Українського Культурного Фонду та Львівської облдержадміністрації працюють над створенням колоритного дитячого музичного фільму

Лише 9:00 ранку, а в одній з львівських фотостудій уже кипить робота – триває підготовка постерної фотосесії до нового дитячого мюзиклу «В.о. Святого Миколая». На майданчику фотостудії ми зустрічаємо головних акторів фільму: Роланда Орбана, Олега Пригоду та юну Дарію Лишак. Візажист наносить останні штрихи образів і команда готова. Олег Бабенчук, відомий львівський фотограф, розпочинає свою роботу. А ми тим часом, вихоплюємо з виру подій режисерку фільму Галину Лишак.

В.о. Святого Миколая – перший львівський дитячий мюзикл, фото-1

- Пані Галино, розкажіть про свій проект: в чому його унікальність, на кого він орієнтований?

- Перш за все я є частиною ГО «ВАУ Студіо». Власне наша Студія ініціювала проект, який підтримав Український культурний фонд та Львівська облдержадміністрація. Наш проект – це неповторна музична розповідь про складні стосунки сучасних дітей та сучасних батьків. Часто в сім‘ях бувають непорозуміння між поколіннями. Тому ми хочемо, щоб кожен глянув на нашу історію під своїм власним кутом і, можливо, побачив щось особисте. Сам проект «В.о. Святого Миколая» - це мелодраматична, ніжна, трішечки казкова історія однієї львівської дівчинки та її батька. Ми орієнтуємося на дитячу аудиторію, хоча для сімейного кола - це також ідеальний фільм для перегляду. Окрім того, унікальність проекту є в тому, що наша історія – це фільм-мюзикл.

- Галино, а що власне означає абревіатура «В.О.»?

- В.о. – це виконуючий обов’язки Святого Миколая. По-перше, образ Миколая – це образ заступника дитячих мрій про сімейний затишок, батьківське тепло. З іншого боку, кожен з нас, батьків, також має певні обов’язки. Ось чому в фільмі ми натякаємо, що, можливо, сучасні батьки десь не дочитали ??? Не зрозуміло ??? своїх обов’язків по відношенні до своїх діток.

- Мюзикл, це багато пісень, масштабні постановки. Що ще буде у Вашому фільмі?

- Саме так, музичний фільм - це в першу чергу тісне переплетення сюжету з музичними композиціями: вираження найбільш гострих поворотних подій сюжету музичними перформансами. Це буде цілісна мелодраматична розповідь про львівську сім’ю, розказана та проспівана львів’янами.

- Хто Ваша команда, яке Ваше коло підтримки?

- Перш за все в моїй команді є ще один режисер - Богдан Кривень. Людина, яка нас надихає на створення цього фільму, або, іншими словами, робить складне простим, а недосяжне – досяжним. Я також хочу представити чудових Роланда Орбана та Олега Пригоду, які неповторні своїм колоритом та префесійністю. Окрім того, величезна команда за кадром – це і Андрій та Христина Дзівінські (хореографія), Андрій та Ліліана Мандюки (композитори), Христина Макар (постановка голосу) та багато-багато інших. Також, в рамках проекту ми здійснюємо інформаційну підтримку благодійного фонду «Немовля» в рамках проекту «Банк Грудного Молока». Це ініціатива, яка повинна допомогти немовлятам, які потребують вигодовування.

В.о. Святого Миколая – перший львівський дитячий мюзикл, фото-2

- Коли глядачам очікувати виходу самого фільму?

- Прем’єру фільму слід очікувати в грудні цього року, хоча сам проект ми повинні завершити до 8 листопада. В проміжний період ми будемо здійснювати потужну інформаційну кампанію та доводити результат проекту до ідеалу. В будь-якому випадку запрошуємо усіх розділити з нами історію ніжних стосунків дітей та їхніх батьків.

- Дякуємо за розповідь. Бажаємо Вам та Вашій команді успіху та легких зйомок.

- Дякую Вам та до зустрічі на прем’єрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...