
15:26, 20 грудня 2012 р.
З львівського автобусного заводу «швидкі» поїхали на Донецьк
Торгово-фінансова компанія «ЛАЗ» розпочала поставки перших машин швидкої допомоги для потреб Донецької області.
В рамках контракту з головним управлінням охорони здоров’я Донецької ОДА, компанія виготовить та передасть більше 150 «швидких» на суму майже 80 млн. грн.

«Це машини категорії А та В на базі Renault Maste, обладнані найсучаснішими медичним устаткуванням. Аналоги таких же машин були закуплені для потреб медичних закладів низки європейських країн.» -кажуть на підприємстві.
Перші машини швидкої допомоги прибули у Донецьк уже цього тижня. За словами директора ТФК «ЛАЗ» Олександра Строганова, щоб виготовити та поставити техніку в найкоротші терміни, компанія розпочала виробництво, інвестувавши у нього власні кошти. Адже, фінансування від Донецька ще не надійшло. «Ми сподіваємося отримати кошти найближчим часом. Однак, щоб не затягувати процес, уже сьогодні почали виготовлення та поставки машин», - зазначив Строганов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
У Львові відбудеться турнір з боротьби самбо, присвячений пам’яті захисника України Юрія Попика
Новини компаній
17:00
Вчора
Унікальний захист у будь-яку погоду: чому варто обрати водонепроникний одяг та аксесуари DexShell
Новини компаній
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:44, 15 грудня
12:09, 9 грудня