
13:34, 18 грудня 2012 р.
У Львові батько побитого сина вимагає правосуддя
15 грудня у Франківський райвідділ міліції Львова звернувся із заявою батько про те, що 14 грудня його 13-річного сина побив охоронець в супермаркеті «Арсен».
Про це 17 грудня в коментарі повідомила начальник ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області Світлана Добровольська.
«Міліція проводить перевірку, з’ясовуємо всі обставини, опитуємо очевидців, охоронця, чекаємо висновків експертизи щодо нанесених тілесних ушкоджень», – повідомила Добровольська.
За її словами, інцидент ставця в супермаркеті «Арсен» на вул. Княгині Ольги у Львові, охорону у якому забезпечує приватна охоронна фірма.
Нагадаємо, охоронець одного з супермаркетів у Львові у п’ятницю ввечері побив неповнолітнього покупця – 13-річного хлопчика. Вибив йому два зуби. Дитина зі струсом мозку лежить у нейрохірургії лікарні швидкої допомоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:44, 12 грудня
10:11, 10 грудня
15:50, 1 грудня
04:53, 10 грудня
