Для Борислава створили унікальний логотип міста, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Місто Борислав отримало у подарунок від "Лабораторії брендингу територій" сучасну айдентику міста.

Про це повідомляє журналістка 032.ua.

Компанія розробила унікальний адаптивний логотип та стиль для Борислава.

"У своїй роботі ми опиралися на чотири сильні сторони міста: 100% упізнаваність назви міста в Україні, завдяки Франку, неймовірну та непересічну історію, яка невідома більшості населення, і яка може стати основою для генерації цікавого продукту для туристів. Визначні рекреаційні та природні ресурси, наявність потужного туристичного потоку в регіоні", – розповідає про історію створення бренду креативний директор компанії Анатолій Мазарчук.

Для Борислава створили унікальний логотип міста, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-1 Для Борислава створили унікальний логотип міста, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-2 Для Борислава створили унікальний логотип міста, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-3 Для Борислава створили унікальний логотип міста, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-4 Для Борислава створили унікальний логотип міста, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-5 Для Борислава створили унікальний логотип міста, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-6 Для Борислава створили унікальний логотип міста, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-7

Він також додає, що в основі розробленої айдентики лежить переконання, що коли будь-який українець чує "Борислав", то він підсвідомо відповідає: "Сміється". Ця асоціація є основою та драйвером всієї графічної та лексичної конструкції бренду. 

Завдяки розробленій системі іконок та слоганів можна створювати відповідну комбінацію під кожну сферу життя міста: від туризму до інвестування, від культури до спорту. Мазарчук резюмував, що новий бренд покращить імідж міста та створює унікальну конкурентну перевагу.

Читайте також: Сайт 032.ua рекомендує: 8 книг, які варто прочитати влітку

Доповнено: Як повідомили у міській раді Борислава, наразі в місті ще не затвердили остаточного варіанту бренду: вказаний "подарунок" від "Лабораторії брендингу територій" є лише першим зразком того, як може виглядати айдентика Борислава. Місцева влада має оголосити відповідний конкурс, за результатами якого оберуть бренд, що сподобається мешканцям та достойно представлятиме імідж міста.

ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ БЕЗ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ РЕДАКЦІЇ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ВВАЖАТИМЕТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ.

Львів 032 новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі