Львівські лісівники пояснили, чому в районі вул. Тунельної зрубали дерева

Нещодавно у редакцію 032.ua звернувся читач із повідомленням про вирубку здорових дерев у Шевченківському районі міста, поблизу вулиці Тунельної. Чоловік також надав фото з місця події і поставив під сумнів законність вирубки лісу.

Як повідомили 032.ua у ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр", на вказаній ділянці Брюховицького лісництва (квартал 86, виділ 12, 13, 18) проводиться прохідна рубка в насадженні дуба червоного на загальній площі 3,3 га.

Лісівники запевнили, що мають усі необхідні дозволи на проведення вирубки (лісорубний квиток серія 02 ЛКБ №464110 від 5 квітня 2019 року) та показали їх.

Львівські лісівники пояснили, чому в районі вул. Тунельної зрубали дерева, фото-1 Львівські лісівники пояснили, чому в районі вул. Тунельної зрубали дерева, фото-2 Львівські лісівники пояснили, чому в районі вул. Тунельної зрубали дерева, фото-3 Львівські лісівники пояснили, чому в районі вул. Тунельної зрубали дерева, фото-4

Окрім цього, у ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр" у грудні 2018 року проводили обговорення з громадськістю щодо запланованих лісогосподарських заходів на поточний рік по Брюховицькому лісництві. Захід відбувся у Брюховицькій селищній раді. Строк закінчення заготівлі - 31 грудня 2019 року. 

Львівські лісівники пояснили, чому в районі вул. Тунельної зрубали дерева, фото-5 Львівські лісівники пояснили, чому в районі вул. Тунельної зрубали дерева, фото-6

Фахівці також посилаються на постанову КМУ від 12 травня 2007 року №724 "Про затвердження Правил поліпшення якісного складу лісів" і зауважують, що такі прохідні рубки призначені для збільшення приросту кращих дерев, підвищення товарності деревостанів та скорочення строків вирощування технічно стиглої деревини, поліпшення складу, структури та підвищення стійкості деревостану.

"Станом на 1 липня 2019 року, із вище описаної рубки, згідно з договорами купівлі-продажу необробленої деревини, реалізовано круглі лісоматеріали (дуб червоний) у кількості 46,849 куб. м, деревини дров'яної НП-1 (дрова для палива) в кількості 77,538 куб. м", - додали у "Львівському ЛСНЦ".

Читайте також: Яким буде "Шевченківський гай" після оновлення, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Львів новини 032
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі