• Головна
  • Апітерапія - ефективне позбавлення від хвороб
Новини компаній
17:00, 31 травня 2019 р.

Апітерапія - ефективне позбавлення від хвороб

Новини компаній

Апітерапевтичні методи, як перевірений засіб лікування бджолами остеохондрозу та інших захворювань, успішно застосовуються спеціалістами  Клініці Народної Медицини Сестер Похмурських, м.Львів вже протягом 10 років. Більш, ніж 15 тисяч пацієнтів за цей час скористались нашими послугами. Ефективність точкового введення бджолиного яду доказана численними випадками блокування процесів запалень і знеболення у наших пацієнтів.

На чому базується процес лікування

Під час лікування ми використовуємо ефективний вплив на організм людини біологічно активних феромонів, токсинів, ферментів, що містяться у бджолиному яді. Лікар-апітерапевт, озброєний досконалим знанням анатомії та фізіології людського організму, використовує комаху у якості живого шприцу, за допомогою якого лікувальна суміш (отрута) вводиться в певні ділянки організму. Подалі це викликає певну реакцію, що сприяє нормалізації обмінних процесів і відновленню уражених нервових корінців та нормалізації функціонування організму в цілому.

Лікувальний вплив яду виникає вже з першої хвилини укусу, а дія токсинів залежить від маси і чутливості організму і може відчуватись після одночасного укусу 50 бджіл. Виходячи з цього, більшість пацієнтів легко переносять сеанси апітерапії. Обов'язкова умова — наявність грамотного апітерапевта, що проведе алергопроби і визначить конкретну схему лікування для кожного пацієнта.

Безпосередньо процесу лікування передує обстеження пацієнта за допомогою МРТ, для виявлення ділянок ураження нервів. У підсумку проведених сеансів апітерапії маємо  відновлення роботи м'язів, чутливості окремих ділянок, покращення зору тощо у більшості пацієнтівЩо здатна лікувати апітерапія

Під час лікування хворих на розсіяний склероз, бджолиний яд здатен  якісно покращити провідність ураженого нервового волокна. Підтримуюча терапія бджолюванням при РС рекомендована до проходження кожні 6 місяців. Здатність бджолиного яду впливати на актине виведення солей з організму активно використовується під час позбавлення пацієнтів від захворювань, викликаних порушеннями обміну речовин — ревматоїдного артриту, подагри, артритів обмінного походження. Нормалізація функції наднирників за допомогою бджолиних “ін'єкцій” допомагає успішно лікувати аутоімунні захворювання — ревматоїдний поліартрит та хворобу Бехтерева.

Ефективне позбавлення симптомів остеохондрозу

За допомогою апітерапії можливо позбавити людину від остеохондрозу — захворювання, маючого постійний негативний вплив на самопочуття та дієздатність людини. Бджола жалить безпосередньо в біологічно активні точки, що знаходяться у зоні ураженого захворюванням хребця.Так ми досягаємо високого знеболюючого і протизапального ефекту, що значно зменшує запалення і покращує стан пацієнта.

Апитоксин поліпшує мікроциркуляцію в хворий ділянці, сприяє налагодженню місцевого метаболізму на клітинному рівні та сприяє регенерації міжхребцевого диску. Бджолина отрута знімає спазми м'язів, повертає йому рухливість, забезпечує приплив крові. Наші пацієнти відчувають покращення самопочуття, симптоми поступово нівелюються.

Наш досвід дозволяє гарантувати пацієнту істотне ослаблення болю, а потім і повне зникнення за 10-20 сеансів. За цей період вдається досягти нормалізації обміну речовин, покращити кровообіг в ураженій ділянці хребта та зменшити можливість наступного рецидиву.

Розумний підхід до методів апітерапії і вміле поєднання народної медицини з традиційними методами лікування, дає спеціалістам Медичної Клініці сестер Похмурських чудові результати оздоровлення пацієнтів. Записатись на прийом лікаря можна за телефонами 067-33-98-222,  097-070-57-57.

Деталі на сайті: https://narsimed.com.ua/ua/apiterapiya-likuvannya-ukusamy-bdjil/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...