Співачка Руслана влаштує перформанс у Чорнобилі

У ніч на 26 квітня, в 33-ю річницю однієї з найбільших техногенних катастроф у світовій історії – Чорнобильської трагедії, Амбасадор Відновлюваної енергії в світі – Руслана запланувала масштабне авторський арт-перформанс у зоні відчуження "Чорнобиль RE: start".

Про це повідомляє журналіст 032.ua.

З метою мінімізації ризиків від виробництва енергії та об'єднання навколо цієї теми всіх людей, які активно творять майбутнє України і світу, Руслана, як Амбасадор Відновлюваної енергії в світі починає дворічний проект "Sunrise of Renewable Energy".

Це програма дій, мета якої – розробити Infotainment-платформу для усвідомленого вибору всіх верств суспільства на користь енергії життя – 100% Renewable Energy Only.

Співачка Руслана влаштує перформанс у Чорнобилі, фото-1

"Чорнобиль: RE: start", як відправна точка проекту "Sunrise of Renewable Energy" – це художній погляд на трагічну сторінку не тільки історії країни, але і всього світу, пам'ять і усвідомлення наслідків якої повинна стати рушійною мотивацією у розвитку відновлювальної енергетики. І саме цей посил буде особливо підкреслений в моєму перформансі. Ми закликаємо зробити RE: start! / Renewable Energy Start", – зазначила Руслана.

Символічно, арт-перформанс "Чорнобиль RE: start" відбудеться біля стели "Ангелу-трубача", де, за режисерським задумом, зустрінеться сіре минуле і світле майбутнє. Крім Руслани, в акції "Чорнобиль Re: start" візьмуть участь провідні діячі України в області чистої енергії, зокрема, члени платформи Global 100% RE України.

Підсумком проекту, за задумом організаторів, стане міні-фільм і цикл відеоробіт для соціальних мереж та їх трансляція в рамках масштабних проектів Руслани в якості посла Відновлюваної енергії в світі.

Читайте також: Куди піти на православний Великдень 2019 у Львові

Львів 032 новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі