• Головна
  • Як правильно справлятися з брехнею та маніпуляціями
Новини компаній
17:00, 18 квітня 2019 р.

Як правильно справлятися з брехнею та маніпуляціями

Новини компаній
Як правильно справлятися з брехнею та маніпуляціями

Працюю в реабілітаційному центрі «Нарконон» не перший рік, постійно стикаюсь з одним й тим самим відпрацьованим шаблоном розвитку подій в сім’ях, де з'являється наркозалежна людина.

Впевнена, що ця стаття допоможе цим людям застосувати іншу модель поведінки, що значно наблизить той момент, коли залежна людина погодиться на свою реабілітацію. Коли є ознаки того, що ваша близька людина має наркотичну залежність, будьте впевнені, що брехня, крадіжки, зради, маніпуляції вашими почуттями дуже скоро увійдуть в ваше життя. Не дайте цьому застати вас зненацька!

Коли людина стає залежною, вона ніби отримує спеціальний набір рис, навиків, які йдуть в додаток до залежності. Залежна людина стає експертом з брехні, обіцянок, та звинувачень оточуючих в тому, чому вона стала вживати наркотик. Разом з залежністю, пліч о пліч, йде моральний та етичний розпад особистості.

Пристрасть до алкоголю або наркотиків може впливати таким чином, що людина буде почувати себе божевільним. Залежна людина вважає себе абсолютно правою в тому, щоб своїми словами або діями, правдою і неправдою, змусити оточуючих його людей залишити його у спокої та не заважати йому вживати наркотики. Це необхідно для нього як повітря. Так що не дивуйтесь, коли брехня та зрада стануть частиною вашого життя.

Вам потрібно навчитися бачити що відбувається насправді. Вам не треба довіряти усілякім розказням – ретельно перевіряйте правдивість історій, які вам розповідає залежна людина. Тільки так ви зможете захистити себе від брехні та маніпуляцій. Ви не заслуговуєте на таке відношення до себе.

Ось приклад неправильної поведінки:

Дружина помічає що її чоловік не йде на роботу і на його машині, на якій він працює в таксі, з’явилася вм'ятина. Вона питає, що трапилось? Він відповідає що начальник звільнив його за те, що він попросив відшкодування коштів за вм’ятину. Також він починає розповідати що давно втомився на цій роботі та збирається відпочити деякій час. Але жінка знає що родині потрібні кошти на поточні потреби та вона заперечує проти його відпочинку. Чоловік, в свою чергу, звинувачує її у відсутності підтримки коли він потребує її. Дорікає її декретною відпусткою. Пригнічує та паплюжить її доти, доки вона не плюне на всі доводи розуму и не дозволить йому робити все що йому заманеться.

Ось приклад правильного реагування на події. Цей приклад демонструє складну ситуацію, яка може потребувати зовнішньої підтримки. Підтримка інших членів сім’ї, сімейного лікаря, друзів може бути необхідна щоб усунути спроби чоловіка залякати та маніпулювати дружиною.

Залежність – це сильний та розумний ворог. Якщо у залежного в родині слабка мати, хворий батько або літня людина то вам буде важко заручитися їх підтримкою. Але потрібно починати діяти, дати зрозуміти та продемонструвати, що не дружина створила ці проблеми. В цьому прикладі жінка чує брехню та вона відмічає усі недавні негаразди чоловіка, його хвороби, втрачені кошти, втрачену роботу та дістається свого висновку. Вона звертається за допомогою до сильних та надійних членів родини. Телефонує до керівника служби таксі і дізнається що чоловіка звільнили за торгівлю наркотиками на робочому місті. І чоловік вже стикається з групою родичів які потребують від нього пройти тест на наркотики, та якщо він виявиться позитивним то реабілітацію.

Перш ніж почати допомагати наркозалежному вирішувати його будь які проблемі, ви повинні наполягти на проходженні їм реабілітації. Інакше ви будете без кінця витягувати його з халеп.

Наш реабілітаційний центр «Нарконон» допомагає людям с наркотичною чи алкогольною залежністю вже 12 років в Україні.

Ця міжнародна програма діє в багатьох країнах світу з 1952 року.

Дізнайтеся як ми допомагаємо родинам звільнитися від відчаю. narconon.kiev.ua

Телефонуйте:

+380636090761;

+380674299005;

+380666127062

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...