• Головна
  • Дистанційна освіта для школярів Львова
Новини компаній
13:00, 10 квітня 2019 р.

Дистанційна освіта для школярів Львова

Новини компаній

Кого зацікавить дистанційне навчання в школі? Чи працюють у Львові сучасні школи дистанційного навчання? Як вибрати хорошу дистанційну школу в Україні? Хто може вчиться дистанційно, які документи потрібні?

Для отримання якісної освіти, створення базису знань для вступу до ВНЗ, спочатку необхідно правильно вибрати школу. Вже сьогодні це досить чутливе питання для українських реалій. Незважаючи на те, що в завдання школи входить навчання за всіма базовими дисциплінами, формування вміння, та найголовніше, бажання вчитися, далеко не всі навчальні заклади країни можуть похвалитися таким рівнем.

Ця проблема набирає свою гостроту, коли ми торкаємося рядових міст України та обласних центрів. В таких умовах дистанційне навчання в школі є гарною альтернативою для тих батьків і дітей, яких не влаштовує рівень традиційних шкіл, які прагнуть отримати максимум користі від швидкоплинних шкільних років.

Дистанційні школи у Львові:

Концепція дистанційного навчання для України досить інноваційна. При цьому, практика онлайн шкіл активно використовується в Канаді, США, країнах Європи та Азії. Завдяки сучасним комунікаційним і інтернет технологіям, розвитку цифрової сфери, стало можливо створити повністю віртуальний навчальний клас, онлайн школу, в яку учень може ходити замість традиційної. Водночас з цим, такі школи відповідають всім міжнародним вимогам, по закінченню своїх віртуальних уроків пропонують цілком реальний результат і документ державного зразка.

Слід відзначити, що подібних дистанційних шкіл в Україні вкрай небагато, одиниці, якщо говорити прямо. Лідером в цій сфері є приватні навчальні заклади: гімназії, центри, НВК та ліцеї. Володіючи більшою організаційною свободою та незалежними фінансуванням, вони можуть запросити кращих педагогів і викладачів, сформувати базу відео лекцій, кращу бібліотеку навчальних матеріалів, систему інтерактивних вправ для своїх учнів.

Серед передових приватних шкіл, які пропонують дистанційне навчання у Львові варто виділити:

  • Дистанційна школа «Оптіма»

Хорошим прикладом адаптації і впровадження зарубіжного досвіду в українські реалії є Освітній Центр «Оптіма». Спираючись на європейський досвід дистанційних шкіл, «Оптіма» сформувала гарну навчально-методичну базу з сучасних підручників, іноземних навчальних матеріалів, відео-лекцій та інтерактивних вправ. Завдяки індивідуальній і гнучкій системі, існує можливість знайти підхід до будь-якого учня, забезпечити повне і глибоке розуміння матеріалу, додатково вивчити «профільні» дисципліни і оволодіти кількома іноземними мовами.

Форма і тривалість: з 1 по 11 клас, дистанційна, екстернат і «суперекстернат» (2 класу за рік).

Як вступити: Для молодших і середніх класів необхідно лише бажання і заява батьків. Для 10-11 класів буде потрібно свідоцтво про освіту. Всі документи можна подати дистанційно, через інтернет.

Вартість: 3000 гривень / місяць

Документ про закінчення: Всі випускники «Оптіма» здають ДПА та ЗНО, отримують свідоцтво про освіту (за 9-й клас) і атестат (за 11-й клас) державного зразка. Вихованці «Оптіма» також можуть одночасно навчатися в одній з канадських чи американських шкіл-партнерів, отримати відповідний документ про освіту.

Веб-сайт школи:https://optima.school/

  • Приватна гімназія «Дельфін»

«Дельфін» - це непоганий приклад вінницького проекту дистанційної школи. Дистанційна форма тут була сформована на освітній базі та досвіду роботи денної гімназії, пропонує хороший рівень освіти для своїх учнів.

Форма навчання: з 1 по 11 клас.

Хто може навчатися / як подати документи: почати навчання в гімназії дуже просто, батькам учня необхідно тільки заповнити відповідну заяву і зв'язатися з представниками «Дельфіну». Для старших класів може знадобитися свідоцтво за дев'ятий клас.

Ціна навчання: до 2500 гривень

Документ про закінчення: свідоцтво про освіту (9 і 11 клас відповідно) держ. зразка, сертифікат про проходження ЗНО.

Державні дистанційні школи в Україні

В останні роки питання дистанційного навчання в Україні широко обговорюється на всіх рівнях. І хоча більшість державних шкіл не мають що радить матеріальної або кадрової бази для відкриття повноцінного дистанційного навчання, розглядають цю практику тільки як допоміжний інструмент, вже є певні успіхи в цьому напрямку. Важливо відзначити, що більшість державних навчальних закладів використовують термінологію «екстернат» або індивідуальне навчання, що більше відповідає їх дійсному профілю. Серед найвідоміших прикладів державної дистанційної освіти можна виділити:

  • Українська Міжнародна Школа

Практично єдиний діючий проект якісної української освіти для учнів, сім'я якого тривалий час перебуває за кордоном.

Умови вступу: Для зарахування необхідно документальне підтвердження від прикордонної служби або українського посольства.

Особиста присутність: не менше 2-х разів на рік, за вимогою педагогів.

  • Київська ЗОШ №328 з різними формами навчання

Найбільш близький до повноцінного дистанційного навчання аналог серед державних середніх шкіл. Вона надає різні форми і гнучкі умови для учнів з 5го (для очно-заочної з 7го) по 12 клас.

Умови вступу: на загальних підставах.

Особиста присутність: крім ДПА І ЗНО, не менше 2-х разів на рік

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...