10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити

032.ua традиційно підготував для своїх читачів добірку цікавих подій у Львові, які відбудуться впродовж квітня та є абсолютно безкоштовними для відвідувачів.

Покази американського кіно

10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити, фото-1

Львів’ян запрошують подивитися шість документальних фільмів, що привезли до міста із фестивалю американського кіно "Незалежність". Кожна кінострічка стосується важливої соціальної тематики. Більш детальна програма - за посиланням.

Коли? 4 - 7 квітня, 17:00, 19:00.

Де? Кінопалац “Коперник”, вул. Коперника, 9.

Скільки? Безкоштовно.

Лекторій “Гордість міста” 3.0

10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити, фото-2

Упродовж квітня у Львові відбудеться ще чотири лекції про видатних мешканців міста та області: Артура Гроттґера, Івана Боберського, Маркіяна Шашкевича та Стефана Банаха. Знайомитимуть львів’ян із історичними постатями дослідники цих видатних людей.

Коли? 7, 14, 21, 28 квітня.

Де? Різні локації у Львові.

Скільки? Безкоштовно, за умови попередньої реєстрації.

Презентація книги про Романа Шухевича

10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити, фото-3

Викладач ЛДУФК ім. Івана Боберського - Андрій Сова написав книгу “Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920–1939 рр.: спогади, документи, світлини”, яку презентує громадськості. Автор опрацював низку незнаних та маловідомих документів, що стосуються видатної історичної постаті та дозволяють розкрити деталі його життєвого шляху. На захід запрошений син Героя України Романа Шухевича - Юрій та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Коли? 4 квітня, 16:00.

Де? Львівський державний університет фізичної культури, вул. Костюшка, 11.

Скільки? Безкоштовно.

“Слава Галичині! Феномен Виставки 1894 року”

Усіх охочих запрошують на 86-ту Оссолінську зустріч, що присвячена проведенню Загальної крайової виставки 1894 року у Львові. Почесний гість - Томаш Куба Козловський з Будинку зустрічей з історією у Варшаві. Виставку відкрили у місті до приїзду цісара Франца Йосифа І, на площі 46 гектарів, де розташували 129 павільйонів, у тому числі - ротонду, а  також відкрили перший електричний трамвай на Галичині. Мова лекції – польська, дискусія після лекції – двомовна.

Коли? 10 квітня, 17:00.

Де? Наукова бібліотека імені Василя Стефаника, вул. Стефаника, 2.

Скільки? Безкоштовно.

Кіно як відображення світу

10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити, фото-4

Відомий актор і режисер кримсько-татарського походження Ахтем Сеітаблаєв прочитає у Львові лекцію про культуру творення кіно. Захід відбувається у межах ХІІ Екуменічного соціального тижня "Відповідальність VS Популізм".

Коли? 4 квітня, 18:00.

Де? Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29а.

Скільки? Безкоштовно, за попередньою реєстрацією.

Час протилежностей: Марсі Шор про буття поміж війнами

10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити, фото-5 10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити, фото-6

Професорка інтелектуальної історії у  Єльському університеті Марсі Шор прочитає для львів’ян публічну лекцію "Die Ungleichzeitigkeit des Gleichzeitigen: Не так давно, коли закінчився вік невинності і все було можливо". Під час лекції відбудеться презентація українського перекладу праці Людвіка Флєка "Як постає та розвивається науковий факт" (Видавництво "Книги 21", Чернівці) за участі перекладачки Стефанії Пташник. Мова лекції - англійська, з синхронним перекладом на українську.

Коли? 12 квітня, 18:00.

Де? Велика сесійна зала Львівської міської ради, пл. Ринок, 1.

Скільки? Безкоштовно.

Читайте також: Хто став Президентом України: ретроспектива

Урбаністичний соціалізм і пост-соціалізм в Китаї

Доцент соціології  в Пекінському педагогічному університеті (Китай) П’єр Меж прочитає у Львові лекцію щодо ринкових механізмів у соціалістичному та пост-соціалістичному Китаї. Спікер порушить теми сільської міграцїі до міст, подвійного громадянства, нового ринку житла, труднощів у побудові соцзахисту та індивідуалізації. Лекція відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом на українську.

Коли? 10 квітня, 18:30.

Де? Велика сесійна зала Львівської міської ради, пл. Ринок, 1.

Скільки? Безкоштовно.

Фестиваль "Нове українське кіно"

10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити, фото-7

Перша Львівська Медіатека за ініціативи кінокомпанії "Артхаус Трафік" та за підтримки Державного агентства України з питань кіно запрошує львів’ян відвідати фестиваль ”Нове українське кіно”. У програмі: містична драма Володимира Тихого “Брама”, воєнна драма “Іній” (Україна, Литва, Франції та Польща) щодо подій на Сході України, мелодрама “Стрімголов” Марини Степанської.

Коли? 10, 17, 24 квітня, 18:00.

Де? Перша львівська медіатека, вул. Мулярська, 2а.

Скільки? Безкоштовно, за попередньою реєстрацією.

Презентація роману «Ключові клапани»

Письменник Павло Коробчук презентує перед читачами свою нову книгу - “Ключові клапани”. Це уже другий роман автора, який включає в себе історію чотирьох друзів. Прототипами для персонажів стали збірні образи реальних людей, яких Павло Коробчук зустрічав у своєму житті.

Коли? 13 квітня 18:00.

Де? “Дзиґа”, вул. Вірменська, 35.

Скільки? Безкоштовно.

Наукові фестини

10 безкоштовних подій квітня у Львові, які не можна пропустити, фото-8

Усіх охочих львівські політехніки запрошують на п’яті Наукові фестини, де представлятимуть наукові винаходи, мистецькі заходи та оригінальні перформанси. Для найсміливіших організують експерименти, екстремальне шоу, баскетбольний фрістайл та екскурсії корпусами університету.

Коли? 19 квітня, 10:00.

Де? НУ “Львівська політехніка”, вул. Степана Бандери, 12.

Скільки? Безкоштовно.

Повне або часткове копіювання матеріалу забороняється та вважається порушенням авторських прав

Львів новини 032
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11.33 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі