• Головна
  • Як доїхати з Рясного на залізничний вокзал у Львові
10:28, 12 лютого 2019 р.

Як доїхати з Рясного на залізничний вокзал у Львові

Сайт 032.ua продовжує розповідати своїм читачам, як доїхати до Залізничного вокзалу у Львові з різних районів міста. В цьому матеріалі ми детально розкажемо, як доїхати на вокзал із Рясного.

Маршрутка

Автобус №49 (50 хв — дані Google)

Маршрутка відправляється від м/н Рясне-2. Курсує через зупинки на вул. Величковського, СТО та вул. Панаса Сотника та Стельмаха. Також автобус заїжджає в Рясне-1, там можна сісти в транспорт на зупинках на вул. Лушпинського, Порічкова, Біберовича, Шевченка та Брюховицькій. Маршрутка висаджує пасажирів біля приміського вокзалу, звідти доведеться йти пішки до головного вокзалу ще 8 хв.

Автобус №11 (49 хв — дані Google)

По Рясному маршрутка курсує аналогічного до попереднього варіанту. Проте з транспорту потрібно вийти на зупинці на вул. Естонська (від вул. Брюховицька це п’ята зупинка). Звідти до вокзалу потрібно йти пішки, це займе 15 хвилин часу.

Приміський автобус №125 (1 год 12 хв — дані Google)

Маршрутка курсує із села Шкло до автостанції №8. Через Рясне транспорт курсує через наступні зупинки: автобудівельників — СТО — вул. Панаса Сотника — вул. Стельмаха. З автобусу можна вийти на зупинці біля приміського вокзалу або ж на кінцевій — біля автовокзалу №8. Звідти до головного вокзалу у Львові йти пішки потрібно до 10 хв.

Приміський автобус №217а + автобус 31 (58 хв — дані Google)

Приміська маршрутка курсує з Рясного в село Підбірці. Ось маршрут через Рясне: автобусна станція Рясне-2 — вул. Величковського — СТО — вул. Панаса Сотника — вул Стельмаха — м/н Рясне-1 — вул. Лушпинського — вул. Порічкова — вул. Біберовича — вул. Шевченка — вул. Брюховицька. Вийти з маршрутки потрібно біля церкви святої Анни, від останньої зупинки в Рясному це сьома зупинка. Від храму йдіть до театру імені Лесі Українки. Там сідайте у маршрутку №31 — через 6 зупинок Ви прибудете до залізничного вокзалу.

Як доїхати з Рясного на залізничний вокзал у Львові, фото-1

Читайте також: Як доїхати з Франківського району на залізничний вокзал у Львові. 

Маршрутка + трамвай

Приміський автобус №217а + трамвай №6 (57 хв — дані Google)

Транспорт курсує за маршрутом: автобусна станція Рясне-2 — вул. Величковського — СТО — вул. Панаса Сотника — вул Стельмаха — м/н Рясне-1 — вул. Лушпинського — вул. Порічкова — вул. Біберовича — вул. Шевченка — вул. Брюховицька. Вийти з маршрутки треба біля церкви святої Анни, від останньої зупинки в Рясному це сьома зупинка. Від храму потрібно дійти до театру імені Лесі Українки, це займе 2 хв часу. Там сідайте в трамвай №6 і через три зупинки електротранспорт прибуде на залізничний вокзал.

Автобус №6а + трамвай №9 (1 год 31 хв  дані Google)

Маршрутка курсує за маршрутом м/н Рясне-2 — площа Галицька. У Рясному в транспорт можна сісти на зупинках: м/н Рясне-2, вул. Величковського, СТО, вул. Панаса Сотника, вул. Стельмаха, м/н Рясне-1, вул. Лушпинського, вул. Порічкова, вул. Шевченка, вул. Брюховицька. Вийти з транспорту потрібно на проспекті Свободи. Звідси йдемо на зупинки на вулиці Петра Дорошенка, це займе 3 хвилини часу. Тут сідаємо в трамвай №9 — його кінцева зупинка залізничний вокзал.

Читайте також: Як доїхати з Винників на залізничний вокзал у Львові.

Нічний автобус

Якщо виникла потреба потрапити на залізничний вокзал вночі, тоді можна доїхати туди на нічній маршрутці №6н. В Рясному в автобус можна сісти на трьох зупинках: в Рясне-2 на вул. Величковського, а в Рясне-1 на вул. Панаса Сотника та Шевченка. З транспорту потрібно вийти на зупинці біля ТЦ “Скриня” або на площі Кропивницького. Звідти йти пішки до головного вокзалу у Львові орієнтовно до 15 хвилин.

Як доїхати з Рясного на залізничний вокзал у Львові, фото-2

Джерело ілюстрації: Lviv online

Читайте також: Як доїхати з Личаківського району на залізничний вокзал у Львові

Таксі

Джерело фото: соціальні мережі

У випадку, коли терміново потрібно потрапити до Залізничного вокзалу у Львові, і немає часу чекати громадський транспорт на зупинках, найкращим варіантом буде викликати таксі.

Рясне поділяється на два житлових масиви: Рясне-1 та Рясне-2. Промоніторивши цінову політику декількох львівських перевізників, 032.ua визначив середню вартість доїзду із головних вулиць Рясне на залізничний вокзал.

Із вулиці Шевченка

Ціни на послуги таксі коливаються в межах від 83 грн до 97 грн.

Із вулиці Брюховицька

В середньому ціни на таксі тут стартують від 84 і доходять до 97 грн.

Із вулиці Ряснянська

Ціни доїзду звідси не надто відрізняються. Це коштуватиме від 84 грн до 98 грн.

Із вулиці Панаса Сотника

Вартість на послуги перевізника тут дещо вища, проте це не надто помітно. За таксі доведеться заплатити від 99 грн до 113 грн.

Із вулиці Нестора Літописця

Звідси таксі коштуватиме від 89 грн до 103 грн.

Із вулиці Лукасевича

Ціни на послуги таксі звідси коливаються від 102 грн до 118 грн.

Із вулиці Дубровицька

За таксі доведеться заплатити від 100 грн до 115 грн.

Із вулиці Величковського

Звідси таксі коштуватиме від 96 грн до 110 грн.

Як доїхати з Рясного на залізничний вокзал у Львові, фото-3

Джерело ілюстрації: Тахікардія

Читайте також: Як доїхати з Сихова на залізничний вокзал у Львові. 

Зверніть увагу, що вартість таксі може змінюватися в залежності від дня, години, трафіку та попиту.

ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ВВАЖАЄТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #Рясне #ЖД Вокзал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Усі матеріали сайту 032.ua, пов'язані з минулим, теперішнім або майбутнім транспортної сфери міста Львова. Розповідаємо про те, як розвивався транспорт у Львові в минулому, що відбувається у цій сфері зараз та які плани у міських чиновників щодо покращення транспортної інфраструктури Львова.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...