• Головна
  • Книжки львівських видавців отримали високі оцінки серед вітчизяних і зарубіжних фахівців.
19:29, 11 грудня 2012 р.

Книжки львівських видавців отримали високі оцінки серед вітчизяних і зарубіжних фахівців.

У Львівській політехніці назвали переможців університетського книжкового конкурсу

            Так, у номінації «Найкраща монографія» перша премія  присуджена О.І.Карому за грунтовне дослідження “Комплексний розвиток міст: теорія і методологія стратегічного планування”. Другу премію отримала М.В Комова за книгу “Українська документознавча термінологія: шляхи творення і функційні особливості”. Третю — спільна монографія В.Т.Яворського і К.І. Блажівського “Історія хімічної, хіміко-технологічної освіти і науки у Львівській політехніці”.

            Найкращі підручники 2012 року:  перша премія — М.С. Сегеда і Т.А.Мазур “Математичне моделювання в електроенергетиці”, друга премія — Н.І.Чухрай “Маркетинг інновацій”  і третя премія — С.А.Воронов , Ю.Б.Стецишин , Ю.В.Панченко, В.П.Васильєв  “Токсикологічна хімія харчових продуктів та косметичних засобів”.

            Переможцями в номінації «Найкращий навчальний посібник» стали: О.В.Федорова, Н.Л.Заярнюк, Р.О.Петріна, Н.Є.Стадницька, В.П.Новіков — за книгу «Технологія та застосування лікувально-косметичних засобів», В.О.Малащенко — за посібники  «Деталі машин. Збірник завдань та прикладів розрахунків», «Деталі машин. Курсове проектування»,”Муфти приводів. Конструкції та приклади розрахунків” і  Д.М.Заячук — за   видання “Нанотехнології і наноструктури”.

«Це представницьке книжкове змагання, у якому беруть участь автори найкращих монографій, підручників та навчальних посібників,  проводиться у  Національному університеті «Львівська політехніка» щорічно. І з кожним роком конкурс набуває більшого розмаху. Головне — дотриматися основних критеріїв, за якими працює авторитетне журі.»  -кажуть у прес- службі НУ «Львівська політехніка».

            Насамперед участь у конкурсі взяли видання, чиїми авторами є винятково науково-педагогічні працівники Львівської політехніки. Подані видання повинні пройти принаймні однорічну апробацію в навчальному процесі, а монографії – здобути наукове визнання. Представлені видання до того ж  не повинні мати жодних державних чи урядових премій.

            Відрадно, що у цьогорічному конкурсі   більшість нагороджених книжок  побачили світ саме у Видавництві Львівської політехніки і отримали високі оцінки серед вітчизяних і зарубіжних фахівців.

   Наступного року Видавництво Львівської політехніки відзначатиме ювілей — 20 років з часу свого заснування. За цей час воно перетворилося у сучасний потужний видавничо-поліграфічний комплекс, який щороку випускає понад 100 назв  навчальної, наукової, довідкової, навчально-методичної літератури.

            Книжки львівських видавців знають і читають у багатьох навчальних закладах України. Зокрема, великий попит існує на видання з технічних і комп’ютерних наук, економіки, будівництва, архітектури тощо. Видавництво Львівської політехніки — учасник та неодноразовий переможець  вітчизняних та міжнародних книжкових виставок, який сповідує принцип “Демократія опирається на добре інформованих людей”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...