Як продовжити радіти життю на старості?

У літніх людей існує маса проблем. Багато з цих проблем роблять їх практично безпорадними. Звідси і з'являються десятки захворювань, дуже боляче дивитись як твоя близька, рідна людина втрачає бажання до життя, а ти ніби і поруч, але не знаєш як допомогти, як вдихнути нові сили, нову жагу до життя. У цей момент дуже важливо знайти корінь проблеми та спосіб її вирішення.

Перша і головна проблема - це відсутність живого спілкування з близькими людьми. Діти можуть роз'їхатися в інші міста, а друзі виявитися занадто далеко. А знайти нові знайомства літній людині не так вже й просто. Також, самотність просто смертельно небезпечна для людини похилого віку. Дуже часто, літній людині навіть нікому подати склянку води. Але існує вихід з подібної ситуації.

Пансіонат для літніх людей «Гармонія» - це вирішення проблем, пов'язаних з самотністю, та якісним доглядом.

Як продовжити радіти життю на старості?, фото-1 Як продовжити радіти життю на старості?, фото-2 Як продовжити радіти життю на старості?, фото-3 Як продовжити радіти життю на старості?, фото-4 Як продовжити радіти життю на старості?, фото-5 Як продовжити радіти життю на старості?, фото-6 Як продовжити радіти життю на старості?, фото-7

В літньому віці у людини можуть почати розвиватися різні захворювання (склероз, деменція, Паркінсона, Альцгеймера, тощо), тому правильний догляд - це невід'ємна частина роботи пансіонату.

В даному місці, завдяки турботі персоналу і доброму відношенню до постояльців, літні люди буквально розквітають.

Ті, хто перестав ходити вдома, через брак уваги та мотивації, починають рухатися, бо персонал не дозволяє лежати та тихо вмирати. Завдяки руху в людей з’являється жага до життя. Самі жителі «Гармонії» мають прекрасну можливість спілкуватися з іншими старенькими, завдяки цьому вони завжди знаходять спільні інтереси і теми для розмови.

В той самий час, співробітники закладу надають психологічну підтримку, та просто вислуховують людину, якщо їй цього бракує.

За здоров'ям стежать професійні лікарі. Цілодобово чергують медсестри зі стажем роботи більше 20 років, 2 рази на тиждень приїжджає кваліфікований терапевт та робить повний огляд кожного мешканця. Всі постояльці знаходяться на обліку в клініці, що дає можливість забезпечити максимально повний догляд і контроль стану здоров'я.

Дуже важливою перевагою пансіонату є індивідуальний підхід до кожного постояльця, бо кожна людина різна, зі своєю історією життя, зі своїми потребами. Персонал створює всі умови для того, щоб люди похилого віку відчували себе комфортно в стінах приватного будинку престарілих «Гармонії».

Це стало можливо завдяки тому, що весь персонал - це згуртований колектив людей, які дійсно люблять свою роботу. До кожного жителя пансіонату необхідно мати персональний підхід, а найголовніше - це розуміння і повагу. Саме на цьому і роблять акцент керівництво і співробітники пансіонату.

У геріатричному пансіонаті «Гармонія» кожен відвідувач може приїхати в будь-який час і подивитися, як себе почуває його бабуся чи дідусь. У «Гармонії все максимально відкрито, як для постояльців, так і для їх відвідувачів.

Важливо розуміти, що приватний будинок для літніх людей «Гармонія» - це не місце де люди доживають свій вік, це місце, де вони тільки починають по-справжньому радіти життю.

Для того, щоб зробити будні максимально цікавими, декілька разів на тиждень у пансіонат для літніх людей приїжджає аніматор, вона малює, грає у м’яч, складає пазли, танцює, співає, ліпить з пластиліну разом з постояльцями. Об'єднує їх в один дружній колектив.

«Гармонія» - це пансіонат, якому немає чого приховувати.

Познайомиться з роботою пансіонату, з відгуками клієнтів і новинами ви також можете в групі фейсбук: https://www.facebook.com/pansionatharmony/.

Як стверджують родичі постояльців, час в пансіонаті пролітає непомітно. Деякі гості затримуються на кілька годин, хоча планували провести всього годину, починають допомагати персоналу годувати постояльців, спілкуються не тільки зі своїм родичем, а і з іншими мешканцями. Це і є показник якості роботи керівництва і кожного співробітника. Затишок, турбота і повага до кожного постояльця, головні і найнеобхідніші якості, якими повинен володіти пансіонат для людей похилого віку.

Якщо ви маєте сумніви чи варто поселяти літню людину в такому закладі, просто приїдьте та подивиться нашу атмосферу, це вас не до чого не забовяже, але може звільнити вас від сумнівів та вирішити ваші буденні проблеми по догляду за літньою людиною.

12 дуже добре
(6 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі