
14:29, 4 грудня 2012 р.
Міські автобиси, які будуть без GPS -будуть без ліцензії
Перевізники, які не виконають умов по встановленню пристроїв GPS у міських автобусах, будуть позбавлені ліцензії. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба ЛМР.
«Фактично необхідну кількість навігаторів вже всі закупили, зараз йде монтаж, налаштування. Хто не виконає умови згідно з угодою, той просто позбудеться ліцензії, не буде працювати. Ми можемо чекати, раз попередження, два попередження давати, але ми усі свідомі люди - це ж не треба персонально вам, чи мені, це потрібно для громадян міста Львова. Щоб вони чітко знали, що в такій годині, в такій хвилині має приїхати той, чи інший автобус», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:41, 17 червня
183
10:37, 11 червня
4
15:06, 18 червня
5
11:40, 11 червня
