Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату

Ми поговорили з засновником тату-студії WildBee Сергієм Кукуніним про те, яку роль відіграє художня освіта для тату-майстра, про ціни, шрами і перебивання тату. Він відкрив тату-студію близько року тому, бо хотів донести всім, що тату – це ціле мистецтво.

«Родзинка» вашої студії – це ваші майстри, які мають художню освіту, далеко не кожен майстер може цим похвалитись
Так, Олеся як і Макс малюють все своє життя і вже тривалий час займаються татуюваннями. А на “WestTatooFest 2018” Макс зайняв друге місце.

Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-1

Як щодо ескізів: можна взяти з Інтернету, придумати свій чи замовити у вас?
Зазвичай люди приходять з ескізами з Інтернету, але насправді набити можна будь-що. Ми хочемо творити красу, тому радимо клієнтами набивати щось оригінальне. Буває, що приходять люди вже з фотографіями тату і просять зробити таке ж. Але з нашим авторським ескізом ціна незначно збільшиться, близько на 20-30%.

В яких техніках працюють майстри?
Олеся працює в кольорі, акварелі, любить графічні роботи, але і чорно-білі теж виконує. Рослинна і тваринна сфера це також її. Макс взагалі прихильник біомеханіки, реалізму, орнаменталки і масштабних робіт. Він може малювати тату просто з уяви. Одного разу так і було: Макс робив тату без ескізу, одразу на тілі і вийшло неймовірно. Тому наші майстри не обмежуються одним стилем.

Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-2 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-3 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-4 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-5 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-6 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-7 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-8 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-9 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-10 Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-11

За скільки часу записуватись до майстра?
Оскільки ми ще молода студія, то довгих черг немає, але за тиждень варто записатись. Можна іноді навіть прийти і одразу на місці набити.

Перебиваєте/виводите тату?
Не виводимо, але перебиваємо. Старе тату можна оновити (тут і проявляється уява майстра з художньою освітою), а можна закрити тату. Старі тату вицвітають і чорний стає сірим, тоді можна свіжим чорним зробити гарні лінії, а сірий стане тінями. Вийде прекрасний реалізм.

Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-12

Але ж бувають тату-майстри і без художньої освіти?
Якщо тату невисокої складності, то, в принципі, освіти не потрібно. Будь-яке татуювання трансформується на тілі, а майстер без художньої освіти не бачить тіні, форми, анатомії тощо. Тому навіть обводячи по контурах, можна неправильно намалювати тіні, непропорційно намалювати ніс чи очі і багато таких нюансів. Майстри-художники знають, де тіло викривлюється, а де робляться складки і враховують це, щоб тату виглядало красиво.

Робите тату на шрамах?
Так, але треба дивитись на шрами, вони ж теж бувають різні.

Догляд за тату:
Тату боїться сонця, тому його варто прикривати і зволожувати. Найважливіше – це період заживання, він триває 2-4 тижні. Це місце постійно потрібно зволожувати спеціальним кремом, не купатись, не розпарювати його, якщо хочете щоб тату було довго чітким. Адже навіть найкраще зроблене тату можна зіпсувати неправильним доглядом.

Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-13

Про ціни. Ті, хто шукають, завжди знайдуть нижчі ціни і скажуть вам про це. Як ви аргументуєте свої розцінки?
Нижча ціна - не завжди краща якість. Немає ціни за розмір тату, все залежить від місця, складності і часу, витраченого на роботу. Зрозумійте, що виводити тату набагато довше і дорожче, тому таки варто один раз серйозно подумати. Недавно ми ввели єдину ціну за сеанс (5-6 годин) – 150$, за такий час можна ціле плече «забити», тобто це досить багато часу. У нас є опція «Влізти в бюджет», тоді ми робимо татуювання менш деталізованим, меншим за розмірами.

Для новачків: як відбувається весь процес?
Спочатку перебиваємо на тіло «трансферку», ви дивитеся чи вам підходить. В разі чого її можна стерти і перенабити нову, поки не узгодите точне місце. Якщо бажаєте замовити у нас ескіз, то приходьте до нас і побесідуйте з майстром.

Все, що вас цікавило про тату: ескізи, виведення, «трансферку» і міфи про тату, фото-14

Популярні міфи про татуювання:

  • Тату потрібно вибирати. Ні, його можна придумати самому або довіритись майстру і ви отримаєте авторське оригінальне татуювання;

  • Тату б’ють одразу на руку. Ні, як ми писали вище, для цього є «трансферка»;

  • Багато крові. Під час татуювання крові немає, бо голка вводиться на глибину близько 1,5 мм під шкіру і ніяким чином не зачіпає вени, ніхто не торкається голкою аж кісток;

  •  Це дуже боляче. Звісно, є зони, де болить більше, але ще ніхто у нас не втрачав свідомість від болю;

  • Татуювання має щось значити. Це вже особисто ви визначаєте для себе, доктрин немає.

Як ви дотримуєтесь стерильності? Адже це турбує клієнтів чи не найбільше.

Суть стерильності в тому, аби запобігти передачі біологічного матеріалу від попереднього клієнта. Саме тому поверхні покриваються одноразовою плівкою, всі проводи закриваються одноразовими бар’єрами, всю фарбу, яка залишилась від попереднього клієнта, ми утилізовуємо, тримаки для машинок стерилізуються в ультразвуковій ванні перед кожним сеансом, а в процесі використовується антисептичне мило. Потім це все викидається, голки утилізуються в спеціальне місце. Саме тому мінімальне тату і коштує 500 грн.

http://wildbee.com.ua/

https://www.instagram.com/wildbee.tattoo/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(6 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі