У Львові погодили забудову на вулиці Перфецького

У Львові погодили забудову на вулиці Перфецького, Євгенія Пласконь

16 листопада виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення про затвердження детального плану території у районі вул. Л. Перфецького.

У рамках ДПТ передбачається забудова території, орієнтовною площею 3,04 га упродовж 5 років (1-ша черга). Загалом же, планувальні рішення є пропозиціями на найближчі 15 - 20 років, - повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Зазначимо, що з 11 серпня до 11 вересня цього року у місті відбувалось громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення ДПТ у районі вул. Л. Перфецького.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

Згідно з пояснювальною запискою до проекту, більшу частину території у районі вулиці Перфецього у Львові планують перетворити на землі змішаної багатоповерхової квартирної житлової забудови та громадської забудови (зони Ж-3 та Ж-4).

Зона Ж-4 становитиме близько 14% від загальної території ДПТ, це будуть житлові багатоквартирні будинки на 7 - 13 поверхів із вбудованими об’єктами громадського обслуговування (заклади торгівлі, харчування на 1-3 поверхах будівель).

Проектом передбачається будівництво 4-ох будинків, із влаштуванням підземного паркінгу в одному та двох рівнях, відкритих автостоянок та прибудинкових майданчиків. Пропонується розташування 156 квартир, орієнтовною площею 8 600 м.кв., для проживання 344 мешканців.

Окрім цього, на 16% території буде зона Ж-3, що передбачає створення житлових багатоквартирних будинків, висотою 7 - 9 поверхів із вбудованими й прибудованими об’єктами громадського харчування. Тут також планують збудувати чотири будинки з влаштування підземного паркінгу в одному рівні, відкритих автостоянок та прибудинкових майданчиків. Пропонується розташування 179 квартир, орієнтовною площею 9 825 м.кв., для проживання 393 мешканців.

Ще 26% території залишиться за комунально-складськими приміщеннями, інженерною інфраструктурою (1%) та землями громадського користування (вулиці, проїзди, близько 38%).

Складності ситуації додає те, що на території планованої забудови уже розташована нерухомість, яку планують знести під час будівництва. Відтак, приватні підприємці, приміщення яких розташовані в зоні ДПТ вулиці Перфецького, категорично проти такого рішення і вважають затвердження плану території порушенням законодавства України, згідно з яким право власності є непорушним і ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмеженим у його здійсненні.

Львів новини 032 містобудування забудова Перфецького
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі