• Головна
  • Львівщина активізує співпрацю з Державним фондом сприяння місцевому Самоврядуванню.
16:30, 29 листопада 2012 р.

Львівщина активізує співпрацю з Державним фондом сприяння місцевому Самоврядуванню.

«Львівська обласна рада приділяє значну увагу підтримці реалізації проектів місцевими громадами.» - наголосив під час проведення інформаційно-методичний семінару з питань розроблення проектів та програм розвитку місцевого самоврядування заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак. 

Яскравим прикладом співпраці є Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 - 2015 роки, яка успішно діє уже два роки.

 Під час семінару особливу увагу акцентували на участі Львівщини у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який проводить Державний фонд сприяння місцевому самоврядування в Україні.

«Необхідно активізувати участь нашої області у цьому конкурсі.» -наголосив і представник Державного фонду сприяння місцевомусамоврядуванню в Україні Василина Ісакова.

Вона поінформувала присутніх про методологію проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

 «Конкурс дає можливість органам місцевого самоврядування реалізувати при підтримці держави ініціативи та програми, спрямовані на соціально-економічний розвиток територій.» - зазначила Валентина Ісакова

Детальну інформацію про умови та категорії Всеукраїнського конкурсу присутні на семінарі представники органів місцевого самоврядування Львівщини отримали з Методичними посібниками, які були роздані під час семінару.

Коротка довідка:

У 2012 році на Львівщині реалізовується 93 мікропроекти місцевого розвитку, на дофінансування яких в обласному бюджеті передбачено 4 млн грн, та 41 мікропроект відповідно до Програми з енергозбереження, на які депутати в обласному бюджеті передбачили 1, 7 млн грн.

        Також Львівщина бере активну участь у програмах транскордонного співробітництва, у проекті ЄС ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ”. Завдяки участі в таких програмах громади мають можливість вирішити певні проблеми своїх територій. Як зазначив Ярослав Качмарик, Львівська обласна рада, окрім фінансової підтримки, надаватиме і  методологічну допомогу територіальних громадам у розробці проектів.

        У семінарі, організатором якого є Львівська обласна рада, беруть участь представники Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, районних, міських та сільських рад, а також  громадських  організацій Львівщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...