• Головна
  • У Львові стартує нова програма для майбутніх батьків «Школа щасливих батьків»
16:16, 29 листопада 2012 р.

У Львові стартує нова програма для майбутніх батьків «Школа щасливих батьків»

З 11 до 25 грудня «Самопоміч» організовує школу для молодого подружжя. Татусям та матерям розкажуть, як краще підготуватися та очікувати народження дитини.

У «Школі щасливих батьків»  будуть навчати етики і психології сімейних стосунків, «чоловічі» і «жіночі» роботи в побуті,  розкажуть про раннє виховання дітей, підкажуть як розкрити творчі здібності у дитини.

 «Коли ми спілкуємося з молодими людьми, то відчуваємо їхню потребу у знаннях про майбутнє материнство та батьківство. Підготовка до поповнення у сім’ї для сьогоднішніх батьків більше стає стресом, ніж приємністю. Щоб стати хорошим батьком чи матір’ю, не достатньо купити багато іграшків у дитячому магазині. Цей статус потребує ретельної підготовки та консультації у спеціалістів цієї галузі. Добробут міста будується на добробуті кожної сім’ї зокрема. Тому  нашим завданням сьогодні є допомога молодим подружжям на шляху до створення міцної родини», - повідомила координатор соціальних проектів об'єднання САМОПОМІЧ Юля Сениська.

В рамках Школи відбудуться зустрічі із фаховими спеціалістами – сімейними психологами, лікарями, функціональними тренерами.

«Навчальні програми для мешканців – один із важливих напрямків САМОПОМОЧІ. Знання часто допомагають нам покращити своє життя. Наша місія – давати людям знання, щоб робити їх сильнішими», - розповіла керівник об'єднання САМОПОМІЧ Наталя Міхнова.

Участь в проекті безкоштовна, проте потребує попередньої реєстрації за номером телефону 297-55-00, 097-581-64-24 та на сайті samopomich.org.

Проект триватиме з 11 до 25 грудня, щовівторка та щочетверга з 16:00 до 18:00 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...