• Головна
  • У Львівській політехніці створюється автоматизована охоронно-пропускна система
12:27, 29 листопада 2012 р.

У Львівській політехніці створюється автоматизована охоронно-пропускна система

          На  черговому засіданні Вченої ради Національного університету  “Львівська політехніка” було обговорено тему запровадження автоматизованої (електронної) охоронно-пропускної системи у ВУЗі.

            «Це  масштабне нововведення   передбачає, зокрема, встановлення турнікетів, ідентифікацію працівників і студентів з використанням пластикових посвідчень та студентських квитків (вже створюється база даних). У планах — комп'ютеризація  місць вахтерів, електронний облік видачі і здачі ключів тощо. Проект буде пов'язаний також із системою забезпечення пожежної безпеки і дозволить аналізувати та оптимізувати використання аудиторного фонду.» - наголосив доповідач проректор з науково-педагогічної роботи університету професор Дмитро Федасюк

            До його реалізації  залучать кращих фахівців та студентів двох профільних навчально-наукових інститутів, а також інших підрозділів, де є спеціалісти з телекомунікації. Участь у  проекті сприятиме підвищенню їх кваліфікації, слугуватиме базою для студентської практики. Адже вихованці університету    будуть залучатися не лише до проектування і виготовлення необхідного обладнання, але  і його обслуговування.

     Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало зазначив, що наразі запитань більше, аніж відповідей. Але слід без поспіху поетапно втілювати у життя цей сміливий проект, адже університет має для цього достатні технічні і кадрові можливості. Ухвалою  Вченої ради передбачено створення робочої групи для опрацювання технічного завдання щодо запровадження автоматизованої (електронної)  охоронно-пропускної системи.-кажуть прес-службі Національного університету “Львівська політехніка”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...