Запрошуються студенти до участі в освітньому конкурсі з поїздкою до Мілана

В Одеській державній академії будівництва та архітектури 12 листопада відбулося відкриття всеукраїнського конкурсу «Архітектор 2019». На урочистому відкритті були присутні студенти академії - майбутні учасники конкурсу, викладачі, а також співробітники благодійного Фонду Бориса Колеснікова, який проводить освітні конкурси серед студентів українських вишів. Завдання Фонду - підтримати талановиту молодь, допомогти становленню технічно грамотних фахівців у різних сферах і галузях.

У конкурсі «Архітектор 2019» можуть брати участь студенти архітектурно-будівельних спеціальностей денної форми навчання і молоді фахівці від 17 до 25 років включно. Їм необхідно до 2 грудня подати заявку і зареєструватися на участь в проекті. Конкурс пройде у три етапи: студенти напишуть письмове творче завдання; виконають клаузуру на певну тематику (архітектори) або пройдуть тестування з профільних предметів (будівельники); презентують ідеї створення міського парку.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков зазначив, що проект «Архітектор» є освітньою платформою, де цілеспрямовані студенти можуть презентувати найкреативніші і нестандартні ідеї для створення архітектури майбутнього; формує нове покоління фахівців. «Економіка нашої країни має велику потребу в грамотних архітекторах будівельниках - людях, які побудують міста, селища і села, зроблять їх більш сучасними і розвиненими. У минулому році в нашому конкурсі взяли участь студенти з 25 вишів, цього разу ми очікуємо конкурсантів з понад 30 навчальних закладів», - зазначив Борис Колесніков.

У фіналі конкурсу експертне журі назве імена тридцяти переможців - авторів найактуальніших, корисних і оригінальних робіт. Їх чекає поїздка до Італії, на найбільшу виставку архітектури і будівництва Made Expo 2019. Форум пройде в Мілані, в березні 2019 року. Для студентів будуть організовані семінари, майстер-класи та воркшопи, а також архітектурний тур містом.

«У минулому році я їздила до Дубаю з групою переможців« Архітектора», це чудо-місто, будмайданчик для новітніх технологій. У той же час, це вчорашня пустеля. Міська архітектура Мілана нам ближча, вона унікальна поєднанням стилів різних епох, від Раннього Середньовіччя до Високого Відродження. Ми повинні переймати досвід найкрасивіших міст Європи, щоб зберегти пам'ятки української архітектури», - розповіла Наталія Гавеля, студентка Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Фонд Бориса Колеснікова проводить проект «Архітектор» втретє. У 2014 році переможці конкурсу відвідали Тиждень архітектури та дизайну в Токіо, в 2018 році - Дубай з архітектурним туром.

Нагадаємо, тривають реєстрації студентів для участі в конкурсах «Агро 2019» та «Авіатор 2019». Переможці проектів серед студентів аграрних і авіаційних спеціальностей у 2019 році будуть нагороджені поїздками на міжнародні профільні виставки до Франції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі