• Головна
  • Закон про розподіл продукції довів Сех до Конституційного суду
15:33, 28 листопада 2012 р.

Закон про розподіл продукції довів Сех до Конституційного суду

Новообраний народний депутат від Львівщини Ірина Сех має намір звернутися до Конституційного суду з вимогою змінити положення закону про розподіл продукції, оскільки він суперечить Конституції і фактично підміняє норми чинного законодавства. Про це вона розповіла сьогодні під час прес-конференції.

«Я і мої однодумці будемо звертатися з цього приводу до Конституційного Суду. Ми будемо вимагати змін цього закону, бо виходить, що угода про розподіл продукції буде вищою за українські закони» - наголосила Ірина Сех.

Для прикладу, голова наукової дорадчої ради з вивчення можливих екологічних наслідків в результаті розробки газових родовищ Віктор Яцюк розповів, що у жовтні цього року Верховна Рада внесла зміни до чинного законодавства. «Деякі з цих змін категорично не узгоджуються з чинними законами та Конституцією. Зокрема, внесено зміну, згідно з якою держава може проводити примусовий викуп земель для розробки сланцевих родовищ у рамках угоди про розподіл продукції. При чому, в перелік заходів вставлено словосполучення, яке загнало в глухий кут досвідчених юристів: «якщо інше не передбачено угодою про розподіл продукції» - наголосив В.Яцюк.

Таке словосполучення, за його словами, може означати, що угода про розподіл продукції вища за чинні закони та Конституцію, яка передбачає, що народ є носієм влади та власником землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...