У Львові планують облаштувати контейнери для збору харчових відходів

У Львові планують облаштувати контейнери для збору харчових відходів

Із наступного року у Львові окремо здійснюватимуть вивезення відсортованих харчових та садових відходів від населення.

Облаштуванням контейнерів, збором та вивезенням такого типу сміття займатиметься ЛКП “ТФ “Львівспецкомунтранс”, - передає 032.ua.

Окремий збір органічних відходів (садових, харчових) впроваджують з метою їх подальшого біологічного розкладання та утворення кінцевого продукту у вигляді компосту, а також для забезпечення належного санітарного стану території м. Львова.

Читайте також: Ініціативні львів'яни збирають кошти на реалізацію екопроекту для школярів

До 1 грудня цього року “Львівспецкомунтранс” має визначити перелік територій ЛКП, ЖБК, ОСББ та інших споживачів, для яких запровадять пілотний проект.

До 1 березня 2019 року на цих територіях встановлять спеціальні контейнери для роздільного збору органічних відходів, а також - на майданчиках для збору великогабаритних і дрібних будівельних відходів.

Власне пілотний проект зі щоденним вивезенням відсортованих органічних відходів здійснюватиметься з 1 березня 2019 до 1 березня 2020 року.

Харчові та садові відходи забиратиме окремий спеціалізований автотранспорт до мобільного спеціалізованого обладнання для компостування, яке мають придбати до березня наступного року.

Читайте також: Львів обмежить використання одноразових поліетиленових пакетів у супермаркетах

А до 1 червня наступного року у місті мають створити централізований компостувальний майданчик. На території “Львівспецкомунтранс” з’явиться мобільне спеціалізоване обладнання для компостування.

Окрім цього, в міських закладах освіти до 1 червня 2019 року запровадять систему роздільного збору та вивезення харчових відходів.

Нагадаємо, з 1 серпня 2017 року у Львові відновили систему роздільного сортування  сміття, яка не працювала впродовж останніх трьох років.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі