• Головна
  • Львівське лобі сприятиме вирішенню проблем регіону.
09:47, 28 листопада 2012 р.

Львівське лобі сприятиме вирішенню проблем регіону.

У Львові відбулось підписання угоди про співпрацю між новообраними народними депутатами від Львівщини та органами місцевого самоврядування Львівської області.

Ця угода є п’ятисторонньою. Її підписали голова ЛОР Петро Колодій, голова Львівського відділення Асоціації міст України, міський голова Львова Андрій Садовий, секретар ЛМР Василь Павлюк, голова обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Ольга Шайдулліна, а також представники ноовобраних депутатів Верховної Ради України сьомого скликання – Степан Кубів, Ірина Сех і Ярослав Гінка.

Цією угодою сторони зобов’язалися «об’єднати зусилля щодо вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області».

Серед таких питань, зокрема, згадується захист і розвиток української мови як єдиної державної, посилення ролі та зміцнення фінансової бази органів місцевого самоврядування, боротьба з корупцією, недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення, ремонт доріг, вирішення екологічних проблем Львівщини, в тому числі й питання щодо львівського міського сміттєзвалища та ін.

Учасники підписання угоди відзначили, що Львівщина отримала в новому парламенті майже 40 депутатів, які так чи інакше з нею пов’язані, а також висловили надію, що таке львівське лобі сприятиме вирішенню проблем регіону. У зв’язку з цим пролунала пропозиція, щоб аналогічні зустрічі відбувалися хоча би раз на квартал.-пише Зік

«Підписання цієї угоди буле ланцюжком від селищного, міського, районного депутата до депутата Верховної Ради», – заявив голова Львівської обласної ради Петро Колодій. Секретар ЛМР Василь Павлюк побажав новообраним депутатам, щоб їх «материнський зв’язок з Львівщиною не обривався».

А міський голова Львова Андрій Садовий, своєю чергою, зазначив, що «львівське лобі має показати приклад для всієї України». Зокрема, з його слів, це стосується і поіменного голосування депутатів, сумлінного відвідування засідань, і відстоювання інтересів регіону та держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...