• Головна
  • На Львівських митницях посилений контроль
11:12, 27 листопада 2012 р.

На Львівських митницях посилений контроль

Через виявлення нових схем незаконного переміщення товарів на «зеленому коридорі» в автомобільних пунктах пропуску Львівської митниці було введено посилений митний контроль, зокрема фотофіксацію вмісту салонів і багажників авто. Про це повідомляє прес-служба Львівської митниці.
Це нововведення не вплинуло на збільшення часу проведення митних процедур: у жовтні-листопаді черг на кордоні у зв’язку з фотографуванням не виникало. За результатами аналізу перебування транспортних засобів у зонах митного контролю пунктів пропуску за жовтень та початок листопада цього року встановлено, що показники середнього часу їх перебування у зонах митного контролю не перевищують середньостатистичних.

Expertline - www.expertline.com.ua - забезпечує швидку і якісну доставку вантажів зі США. Прямі авіаперевезення, збірні вантажі й митні оформлення виконують виключно висококваліфіковані співробітники. Налагоджені схеми доставки дозволяють своєчасно передавати товари, а велика мережа агентів знижує ризики до мінімуму.

Результати фотографування детально аналізуються, що запобігає митним правопорушенням. Завдяки таким заходам упродовж останнього місяця в зоні діяльності Львівської митниці не зафіксовано жодного факту правопорушень, вчинених після завершення митних формальностей.
Усі контрольні заходи в пунктах пропуску через державний кордон України в зоні діяльності Львівської митниці під час митного оформлення товарів та транспортних засобів здійснюються відповідно до чинного законодавства та з дотриманням встановлених часових нормативів. А показники роботи свідчать, що посадові особи Львівської митниці забезпечують пропускні операції в межах пропускної спроможності пунктів пропуску та оптимальної кількості транспортних засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...