• Головна
  • Завтра у Львові презентуватимуть книгу польського дипломата
13:58, 26 листопада 2012 р.

Завтра у Львові презентуватимуть книгу польського дипломата

27 листопада 2012 року о 15.00 в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка львівське видавництво “Літопис” презентуватиме переклад українською мовою найновішої книжки Адама Даніеля Ротфельда “У тіні. 12 розмов з Марціном Войцеховським” (переклад з польської Андрія Козицького) за участю автора.

«Книга “У тіні” – це збірка розмов журналіста Марціна Войцеховського з Адамом Ротфельдом, дипломатом, науковцем, відомим експертом у сфері міжнародної безпеки. “У тіні” – своєрідне авторське кредо Адама Ротфельда в міжнародній політиці та новітній історії кінця ХХ - початку ХХІ століття.» - кажуть організатори.

Найновіша книга відомого дипломата – це не лише підсумки життєвого доробку професора А. Ротфельда, але й нотатник з історії міжнародних відносин кінця ХХ – початку ХХІ ст.

Книга розрахована для широкого кола читачів, передусім для студентів, аспірантів, науковців, політиків, ЗМІ, неурядових організацій, усіх тих, хто цікавиться сучасними проблемами міжнародних відносин та геополітики.

 Довідка про автора

Адам Даніель Ротфельд – науковець, дипломат, міністр закордонних справ Республіки Польща у 2005 році, визнаний експерт у сфері міжнародної безпеки. Народився у 1938 році у містечку Перемишляни на Львівщині. Своїм врятованим життям у часи німецької окупації завдячує Блаженному Климентієві Шептицькому, братові Митрополита Андрея Шептицького та греко-католицьким монахам Унівського монастиря. Закінчив консульсько-дипломатичний факультет Головної школи закордонної служби у Варшаві, кандидатську дисертацію захистив на юридичному факультеті Яґеллонського університету (1969), докторську — в Польському інституті міжнародних справ (1990). З1968 року працював в Польському інституті міжнародних справ у Варшаві. У 1970–1980-х – член польської делегації на конференціях і зустрічах ОБСЄ, 1991–2001 – директор Міжнародного інституту досліджень миру у Стокгольмі. Член 12-особової «Групи мудреців» НАТО, співголова польсько-російської групи зі складних питань історії. Адам Даніель Ротфельд є автором понад 400 наукових публікацій, серед яких 10 книг та понад 20 монографій.

У 2005 році Адам Ротфельд встановив в Унівському монастирі меморіальну дошку з подякою за порятунок братам Шептицьким.

Відзначений нагородами багатьох країн світу, зокрема нагородою Капітули Польсько-українського поєднання (2007).

Марцін Войцеховський – польський журналіст і режисер-документаліст, з 1998 року працює у впливовій польській щоденній газеті «Gazeta Wyborcza», спеціальний кореспондент у Києві та Москві, автор книги «Помаранчевий Майдан» (2006).

Відзначений нагородою Капітули Польсько-українського поєднання (2010), премією імені О. Кривенка «За поступ в журналістиці» (2008).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...