13:46, 23 листопада 2012 р.

У Львові візуалізують СНІД

В славнозвісній львівський “Дзигі” пройде візуалізація проблеми СНІДу засобами мистецтва. За сприяння благодійного фонду САЛЮС 28 листопада там відкриється  виставка мистецьких творів, які були створені в рамках конкурсу «Життя прекрасне».

Виставка присвячена до Всесвітнього дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми та толерантного ставлення до людей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу. Нагадаємо, він відзначається 1 грудня.

Ідея цьогорічного мистецького конкурсу – відобразити проблему ВІЛ/СНІДу через призму фотооб’єктива, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Конкурс «Життя прекрасне» – це продовження авторської програми «Мистецтво проти СНІДу», яка впродовж 16 років впроваджується БФ САЛЮС.

Застосування мистецьких форм та засобів сприяє засвоєнню інформації через призму емоційного сприйняття, що робить програму  непересічною і атракційною.

Для її реалізації використовуються різні мистецькі засоби – плакати, скульптура, фотографія, мода, боді-арт, розмальовані парасольки, навіть кулінарне мистецтво. За роки реалізації до програми залучено понад 1000 учасників, серед яких були і професійні митці, і студенти, і діти, що навчаються у художніх школах.  Роботи переможців конкурсів використовуються фондом як ілюстрації для буклетів, календарів, презентацій. А найактивніші учасники, щиро перейнявшись проблемою здоров’я нації,  часто беруть участь у різних програмах фонду, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Загалом у цьогорічному конкурсі взяли участь 80 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...