Донецький "Шахтар" з тенісним рахунком розгромив "Карпати" у Львові, - ВІДЕО

Донецький клуб вневнено переміг львівській "Карпати" з рахунком 6:1.

Лідер чемпіонату відкрив рахунок в матчі вже на 13 хвилині, коли Ярослав Ракицький впевнено реалізував штрафний удар, інформує кореспондент сайту 032.ua.

Ще за 13 хвилин другий гол у ворота Кучинського з подачі українського бразильця Марлоса забив бразилець Ісмаїлі.

Надалі "гірники" лише нарощували свою перевагу і до кінця першої половини зустрічі у воротах львівського клубу відзначилися Мораес, Марлос та Бородай.

В другому таймі черговим провалом в обороні "Карпат" скористався Матвієнко, так рахунок став 6:0. Однак, "левам" таки вдалося забити гол престижу у ворота П'ятова зусиллями Мар'яна Шведа.