Редакція 032 відкриває свій блог: хто ми, хто нам платить, і чому ми працюємо саме так, а не по-іншому

Редакція 032 відкриває свій блог: хто ми, хто нам платить, і чому ми працюємо саме так, а не по-іншому, Ірина Труш

Про нас

Сайт 032.ua був заснований 25 жовтня 2011 року, як частина всеукраїнської мережі міських сайтів CitySites. Це мережа незалежних довідково-інформаційних інтернет-ресурсів. Один з небагатьох в Україні прикладів того, що медіа в нашій державі може розвиватися як бізнес.

Хто ж нам платить гроші?

032.ua не фінансується політичними партіями, політиками, олігархами та іншими представниками великого капіталу. Сайт підтримує малий бізнес, розміщуючи на ньому інформацію про себе і рекламу.

Ми не джинсуємо

"Джинса" - це комерційна інформація, яка розміщується під виглядом редакційного матеріалу. Ми вважаємо, що це не чесно щодо наших читачів і маркуємо всі матеріали, що розміщуються на комерційній основі.

Матеріали, розміщені в рубриках "Реклама" і "Новини компаній", є комерційними.

Матеріали з відміткою "партнерський матеріал" і "прес-реліз" також розміщуються на рекламній основі.

Всю політичну рекламу ми маркуємо як "політичні новини".

Матеріали з відміткою "промо" є рекламою внутрішніх розділів нашого сайту або рекламних проектів 032.ua.

Редакційна політика

Наша команда майже не змінювалася за ці роки. Кожен, хто приходить в нашу редакцію, розділяє наші цінності і дотримується основних принципів роботи.

1. Ми перевіряємо інформацію, яку розміщуємо на сайті. А коли у нас немає можливості перевірити її, але при цьому джерело заслуговує довіри, ми можемо оприлюднити її, якщо це соціально важлива інформація. В такому випадку ми наносимо відповідне маркування - "немає можливості перевірити" або "потрібна додаткова перевірка".

2. Неупередженість - наш основний принцип. Ми намагаємося подавати збалансовану інформацію і при описі конфліктних ситуацій даємо право висловитися всім сторонам конфлікту. 

3. Якщо журналіст припустився помилки (а не помиляється тільки той, хто нічого не робить) і опублікував недостовірну інформацію, він зобов'язаний зробити все, щоб виправити повідомлення, яке не відповідає дійсності.

4. Наша команда захищає інтереси львів'ян, а не влади. І це ніколи не зміниться.

5. Ми не розміщуємо інформацію, яка має дискримінаційний характер.

6. Ми з повагою ставимося до приватного життя, не називаємо прізвищ людей, причетних до скоєння кримінальних вчинків, адміністративних та інших правопорушень, за винятком, коли людина є публічною особою і ця інформація становить суспільний інтерес. 

7. Ми оберігаємо свої джерела інформації. Люди, які співпрацюють із нами, можуть бути абсолютно спокійні.

8. Ми вважаємо, що наші читачі мають право на повну інформацію, і тому намагаємося завжди дізнатися більше, ніж знають інші.

Наші цінності

Єдина і незалежна Україна. Вільна країна вільних людей, яка розвивається за демократичними принципами.

Людина - найвища цінність.

Закон - один для всіх.

Свобода слова - наше все. У нас немає заборон у виборі тем, крім внутрішнього цензора: не нашкодь! Ми не обслуговуємо чиїсь інтереси і самі вибираємо теми для публікацій.

Ми поважаємо право кожної людини бути такою, якою їй хочеться бути.

Ми постійно вчимося і розвиваємося.

Ми відкриті до конструктивної критики і завжди готові слухати. Але ми не приймаємо неконструктивний діалог і образливі монологи.

Хто це ми

Головний редактор мережі міських сайтів Анна Мурликіна;

Головний редактор 032.ua Ірина Труш;

Випусковий редактор Марія Мишок;

Журналіст Андрій Галицький;

Журналіст Євгенія Пласконь.

Ми співпрацюємо із авторами, які в різний час пишуть цікаві матеріали для вас. А ще у нас є кілька тисяч активних читачів, які щодня пишуть листи, телефонують, надсилають повідомлення в Фейсбук  і розповідають про те, що відбувається у Львові, що їх турбує і про що б, на їхню думку, нам варто було писати.

Ми дякуємо кожному  читачу, який приходить на 032.ua за цікавими новинами, статтями та інтерв'ю. Дякуємо за вашу активність, небайдужість і цікавість до нашої роботи.

З  повагою редакція 032.ua

редакція 032 редакційний блог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі