• Головна
  • «Детектор відповідальності» буде і у Львові
08:56, 12 листопада 2012 р.

«Детектор відповідальності» буде і у Львові

Інтернет-проект Владометр, метою якого є вимірювання обіцянок українських політиків, започатковує тематичну рубрику «Детектор відповідальності» для друкованих регіональних видань та запрошує до співпраці їх редакторів.
"Ідея такої ініціативи виникла з бажання надати можливість громадянам у різних регіонах України тримати діяльність місцевих політиків під постійним суспільним контролем та спрямована на аудиторію, яка цікавиться діяльністю обраних депутатів і готова стежити за тим, як вони виконуватимуть свої політичні обіцянки та декларації після завершення виборів.", -повідомляють організатори. - "Нова рубрика, зокрема, буде містити аналіз виконання обіцянок місцевих політиків, завдань, задекларованих у програмах політичних партій, а також проводити моніторинг діяльності регіональних депутатів-мажоритарників. Таким чином, кожна регіональна газета чи журнал отримають можливість публікувати ексклюзивну інформацію, яка стосуватиметься політикуму їхнього регіону."
Нова ініціатива стартувала уже після виборів. Матеріали будуть публікуватися у зацікавлених ідеєю виданнях на партнерських умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...