Рейтинг шкіл Львова-2018 за версією сайту 032.ua

Уже за два тижні у львівських школах пролунає перший дзвоник і тисячі дітей підуть до школи. Напередодні 1 вересня, 032 склав рейтинг шкіл Львова-2018. 

Цього року рейтинг формувався лише на основі даних ЗНО-2018 із чотирьох основних предметів: української мови та літератури, історії України, математики та англійської мови. 

Із нашим минулорічним рейтингом ви можете ознайомитись ТУТ

Як авторка формувала рейтинг:

Коли більшість випускників школи складали Зовнішнє незалежне оцінювання на 180-200 балів, то цьому закладу нараховувалось 25 балів. Якщо - від 160 до 180 – то 20.

Коли більшість випускників школи складали ЗНО із певного предмету на 140-160, то за цей предмет їм нараховувалось 15 балів, якщо ж на 120-140 – то 10. Школа, випускники якої не подолали поріг, отримувала з цього предмету нуль балів.  А якщо, більшість випускників складали ЗНО на 100-120 – то отримували 5 балів.

Потім автор рейтингу усі бали із чотирьох предметів сумувала і відбирала 25 шкіл, які показали найкращі результати із ЗНО з чотирьох предметів. Таким чином кожна школа могла набрати максимально - 100 балів. Таких, до речі, у Львові цього року - чотири школи.

Додамо, що коли навчальні заклади набирали однакову кількість балів, то ми брали до уваги, який відсоток учнів склав тести на відмінно, тобто отримував 180-200, підсумовували результат і вже тоді вносили ці школи до рейтингу у відповідному порядку. 

Хто не потрапив у рейтинг:

Чимало львівських шкіл насправді показали хороші результати із ЗНО. Але, у наш рейтинг не потрапили ті школи, де Зовнішнє незалежне оцінювання, складали менше 10 випускників, хоча б з одного із чотирьох предметів.

Так, наприклад, більшість випускників Львівської української приватної гімназії показали дуже високі результати із ЗНО із трьох предметів, отримавши за кожен від 180 до 200 балів, але ЗНО із історії складало лише 8 людей із цього навчального закладу. Відтак, ця школа не потрапила у наш рейтинг.

Зверніть увагу!

Рейтинг шкіл Львова-2018 не є рекламою певних навчальних закладів, а також не вважається репрезентативним.

Для його формування авторка використала лише відкриті дані Українського центру оцінювання якості освіти і об'єктивно нараховувала бали кожній школі за єдиною шкалою.

Згідно із цими даними,  найкращі результати із ЗНО показують випускники львівських гімназій, ліцеїв та спеціалізованих шкіл.

Рейтинг шкіл Львова-2018:

Цього року найкращі результати із ЗНО показали випускники чотирьох львівських шкіл  - це Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка"Львівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія", Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови і Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія "Галицька". 

Більшість випускників цих шкіл, які складали ЗНО із чотирьох згаданих вище предметів, набрали від 180 до 200 балів. 

П'ятірку найкращих шкіл нашого рейтингу замкнув Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка, який уже кілька років поспіль, за різними рейтингами, вважається найкращим шкільним закладом Львова.

ТОП-5 найкращих шкіл у кожному районі Львова:

***

Галицький район:

П'ятірку найкращих шкіл Галицького району очолила Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка". Більшість випускників гімназії склали найкраще математику. 

Похвалитись таким же чудовим результатом може "Школа-гімназія "Галицька". Половина ( 50%) випускників цього навчального закладу отримали від 180 до 200 балів із української мови, майже половина (46,15%) отримали такі ж бали і з математики і третина (33,33%) - з англійської.

Випускники Львівської лінгвістичної гімназії, яка опинилася на третій сходинці серед найкращих шкіл Галицького району, показали відмінні результати із української мови та англійської. 

Випускники школи №28 теж показали чудові результати із української мови - 57,78% склало ЗНО із цього предмету від 180 до 200 балів. Інші предмети, більшість випускників склала від 160 до 180 балів.

Сихівський район

Згідно з регіональними даними ЗНО-2018 Українського центру оцінювання якості освіти, у Сихівському районі немає жодної школи, більшість випускників якої набрали би від 180 до 200 балів на ЗНО цього року із чотирьох предметів.

Найкращі результати випускники цього району показали із української мови. Із трьох інших предметів більшість випускників отримувала від 140 до 180 балів.

Так, наприклад, випускники школи-гімназії "Сихівська", яка очолила рейтинг найкращих шкіл у Сихівському районі, в основному склали усі предмети від 160 до 180 балів і тільки за українську мову більшість (53,26) отримала від 180 до 200 балів. 

Личаківський район 

Найкращий результат із чотирьох предметів на ЗНО із Личаківського району показав Львівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" . 

Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №37 з поглибленим вивченням французької мови теж показала чудовий результат на цьогорічному ЗНО. 76,67% випускників цього закладу отримали від 180 до 200 балів із української мови і 61,54% отримали стільки ж балів із історії України. 

Залізничний район 

П'ятірку найкращих шкіл Залізничного району Львова за результатами ЗНО очолив Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка. 86,76 випускників ліцею склали ЗНО з математики  від 180 до 200 балів. 80,71% - склали ЗНО з української мови теж на такий ж результат. 

Англійську на відмінно склало 60,42% випускників ліцею. Тільки історію 46,15% склали на 160-180 балів. 

Друге місце у рейтингу посів Навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня - гімназія "Гроно" м. Львова. Судячи із результатів ЗНО, найкраще випускники знають українську мову.

Найкраще склали ЗНО з української мови і більшість випускників Львівської української гуманітарної гімназії ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови. 

Більшість випускників школи №75, яка посіла четверте місце у рейтингу серед шкіл Залізничного району,  склала ЗНО від 160 до 180 балів і навіть з англійської, хоч школа позиціонує себе, як така, де з 1 класу поглиблено вивчають англійському мову. 

П'яте місце у рейтингу посіла школа №65. Найкраще випускники цієї школи знають українську, інші ж предмети – більшість склала в середньому на 140-160 балів. 

Додамо, що високий результат із ЗНО показали і випускники львівської гімназії “Євшан”, втім, вона не потрапила у наш рейтинг через те, що ЗНО із історії цього року склало менше 10 людей із цієї гімназії.  

Франківський район 

Найкращою школою, за результатами ЗНО -2018, у Франківському районі стала Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови.  Більшість випускників цієї школи склала ЗНО із чотирьох предметів від 180 до 200 балів. 

Високі результати із ЗНО показали і випускники Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Наприклад, 77,78% із них склали українську мову на 180-200 балів. 

Найкраще знають українську мову і випускники  Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса "спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин". 

Четверте місце у рейтингу найкращих шкіл Франківського району посіла Львівська спеціалізована школа "Надія". Випускники цієї школи показали високі результати із англійської, історії та української мови. Трохи гірше вони знають математику – 42,86% випускників цієї школи із цього предмету отримали від 140 до 160 балів. 

Шевченківський район

Найкращий результат серед випускників шкіл Франківського району показала Львівська гімназія "Престиж". Більшість випускників гімназії отримали із ЗНО від 180 до 200 балів. Тільки з математики більшість отримала від 160 до 180 балів. 

Хороший результат показали і випускники школи №94. 73,91% випускників цієї школи склали українську мову від 180 до 200 балів, а 63,64% отримали таку ж кількість балів з математики. 

Від 180 і до 200 балів з української мови і математики отримала більшість випускників школи №91. Англійську і історію вони склали трохи гірше, отримавши в середньому від 160 до 180 балів. 

Похвалитися високим рівнем знань із української мови можуть і випускники Львівської правничої гімназії.  43,86% із них отримали з цього предмету від 180 до 200 балів. 

Схожий результат із української мови отримали випускники школи №81 - 47,27% із них склали цей предмет на відмінно. 

Ознайомитися із результатами ЗНО-2018 із чотирьох предметів, які були використані під час формування рейтингу можна ТУТ.

Авторка рейтингу: ІРИНА ТРУШ

*ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ ТА ВІДТВОРЕННЯ ЦЬОГО МАТЕРІАЛУ БЕЗ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ РЕДАКЦІЇ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ВВАЖАЄТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ.

рейтингшкілЛьвова2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
Актуальність
12
(1 оцінка)
Автор
12
(1 оцінка)
Якість матеріалу
12
(1 оцінка)
Я рекомендую
1 людина рекомендує

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Аналітика
Всі ми любимо уявляти, яким же буде наше життя в майбутньому. І щоби подивитися на це майбутнє, зовсім не обов’язково вигадувати машину часу – достатньо просто включити свою фантазію. Журналіст сайту 032.uа вирішив пофантазувати та спробував уявити, яким буде Львів у 2028 році, якщо всі обіцянки міської влади будуть втілені в життя. Без сміття та зі сміттєпереробним заводом Сміттєве питання - більше не проблема для Львова та його мешканців. Адже відтепер у...
Суспільство
Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що сьогодні до кінця доби у Львові очікуються місцями грози, град. Про це пише прес-служба міськрали Львова, інформує сайт 032.ua. В мерії закликають мешканців міста під час негоди не ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач та антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити.  Водіям транспортних засобів слід обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної диста...
Суспільство
Сьогодні, 25-го вересня, у Львові презентували сервіс реальних відгуків «Revision», в якому студенти зможуть оцінювати діяльність університетів. Про це повідомили у прес-службі мерії, інформує 032.ua. Читайте також: Ринки Львова: історія львівських базарів у фото «Для міста, в якому близько 1/7 частина населення є студентами, вкрай важливим є розвиток якісної освіти, освітніх послуг та освітньої інфраструктури. Такий проект реалізується у Львові вперше сер...
Аналітика
Сьогодні, 25-го вересня, у Львові відбувася щоквартальний звіт щдо впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в громадському транспорті Львова. Журналіст сайту 032.ua розібрався з основними нюансами у впровадженні е-квитка та принципами його роботи.  Як працюватиме електронний квиток у Львові За словами начальника відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор» Сергія Журбенко, електронний квиток у Львові працюватиме за принципом...
Культура
Оскільки кінець вересня - це чудова нагода для подорожей іноземними містами, світлин серед золотого листя і з гарячим напоєм у руках, сайт 032.ua підготував добірку для своїх читачів про цікаві автобусні тури зі Львова, які будуть доступними уже на цих вихідних. Тур на Говерлу Туроператор “Молодіжний туризм” пропонує дводенний екскурсійний тур з підйомом на найвищу вершину України. Під час поїздки будуть відвідини Яремча (водоспаду “Пробій” та гуцульського...
Суспільство
Завтра, 26-го вересня, Львів очікує отримати ще 5 нових автобусів МАЗ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, інформує 032.ua. Фото: 032.ua За його словами, в ЛК «АТП-1» уже прийняли 25 МАЗів, 18 з яких уже курсують на 4-х маршрутах. Читайте також: На вулиці Трильовського у Львові знайшли гранату в автомобілі "Також очікуємо на 5 автобусів "Електрон"", - йдет...
Пригоди
Сьогодні, 25 вересня, близько першої дня до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Трильовського чоловік виявив у власному автомобілі предмет, схожий на гранату. Про це поінформували у відділі комунікації поліції Львівщини, передає 032.ua. Читайте також: Ринки Львова: історія львівських базарів у фото На місці події працювали експерти-вибухотехніки та слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що в автомобілі «Форд Мондео», який належит...
Бізнес
Змінювати Львів на краще може кожен. Для цього потрібно лише трохи проявити свою активність.  032 підготував для своїх читачів 5 способів, як взяти безпосередню участь в управлінні містом і зробити його ще кращим, при цьому вам навіть не обов'язково вставати із дивана.  Спосіб №1. Голосуйте за Громадський бюджет Сьогодні львів'яни мають унікальну можливість самостійно вирішувати куди ж скерують кошти міста завдяки Громадському бюджету. Прийом проектів на Г...
Суспільство
Цієї суботи, 29 вересня, у Львові відбудеться велозаїзд «Львівська сотка. Осінь» та забіг з перешкодами «Гонка Нації». Про це повідомили у прес-службі ЛМР, передає 032.ua. Перекриття вулиць під час проведення веломарафону не планується, однак, буде ситуативне обмеження руху під час проїзду колони для гарантування безпеки учасникам змагань. Очікується, що участь у велозмаганнях візьме 300−500 осіб, серед яких як професійні спортсмени, так і велолюбителі. Ст...