Рейтинг шкіл Львова-2018 за версією сайту 032.ua

Уже за два тижні у львівських школах пролунає перший дзвоник і тисячі дітей підуть до школи. Напередодні 1 вересня, 032 склав рейтинг шкіл Львова-2018. 

Цього року рейтинг формувався лише на основі даних ЗНО-2018 із чотирьох основних предметів: української мови та літератури, історії України, математики та англійської мови. 

Із нашим минулорічним рейтингом ви можете ознайомитись ТУТ

Як авторка формувала рейтинг:

Коли більшість випускників школи складали Зовнішнє незалежне оцінювання на 180-200 балів, то цьому закладу нараховувалось 25 балів. Якщо - від 160 до 180 – то 20.

Коли більшість випускників школи складали ЗНО із певного предмету на 140-160, то за цей предмет їм нараховувалось 15 балів, якщо ж на 120-140 – то 10. Школа, випускники якої не подолали поріг, отримувала з цього предмету нуль балів.  А якщо, більшість випускників складали ЗНО на 100-120 – то отримували 5 балів.

Потім автор рейтингу усі бали із чотирьох предметів сумувала і відбирала 25 шкіл, які показали найкращі результати із ЗНО з чотирьох предметів. Таким чином кожна школа могла набрати максимально - 100 балів. Таких, до речі, у Львові цього року - чотири школи.

Додамо, що коли навчальні заклади набирали однакову кількість балів, то ми брали до уваги, який відсоток учнів склав тести на відмінно, тобто отримував 180-200, підсумовували результат і вже тоді вносили ці школи до рейтингу у відповідному порядку. 

Хто не потрапив у рейтинг:

Чимало львівських шкіл насправді показали хороші результати із ЗНО. Але, у наш рейтинг не потрапили ті школи, де Зовнішнє незалежне оцінювання, складали менше 10 випускників, хоча б з одного із чотирьох предметів.

Так, наприклад, більшість випускників Львівської української приватної гімназії показали дуже високі результати із ЗНО із трьох предметів, отримавши за кожен від 180 до 200 балів, але ЗНО із історії складало лише 8 людей із цього навчального закладу. Відтак, ця школа не потрапила у наш рейтинг.

Зверніть увагу!

Рейтинг шкіл Львова-2018 не є рекламою певних навчальних закладів, а також не вважається репрезентативним.

Для його формування авторка використала лише відкриті дані Українського центру оцінювання якості освіти і об'єктивно нараховувала бали кожній школі за єдиною шкалою.

Згідно із цими даними,  найкращі результати із ЗНО показують випускники львівських гімназій, ліцеїв та спеціалізованих шкіл.

Рейтинг шкіл Львова-2018:

Цього року найкращі результати із ЗНО показали випускники чотирьох львівських шкіл  - це Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка"Львівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія", Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови і Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія "Галицька". 

Більшість випускників цих шкіл, які складали ЗНО із чотирьох згаданих вище предметів, набрали від 180 до 200 балів. 

П'ятірку найкращих шкіл нашого рейтингу замкнув Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка, який уже кілька років поспіль, за різними рейтингами, вважається найкращим шкільним закладом Львова.

ТОП-5 найкращих шкіл у кожному районі Львова:

***

Галицький район:

П'ятірку найкращих шкіл Галицького району очолила Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка". Більшість випускників гімназії склали найкраще математику. 

Похвалитись таким же чудовим результатом може "Школа-гімназія "Галицька". Половина ( 50%) випускників цього навчального закладу отримали від 180 до 200 балів із української мови, майже половина (46,15%) отримали такі ж бали і з математики і третина (33,33%) - з англійської.

Випускники Львівської лінгвістичної гімназії, яка опинилася на третій сходинці серед найкращих шкіл Галицького району, показали відмінні результати із української мови та англійської. 

Випускники школи №28 теж показали чудові результати із української мови - 57,78% склало ЗНО із цього предмету від 180 до 200 балів. Інші предмети, більшість випускників склала від 160 до 180 балів.

Сихівський район

Згідно з регіональними даними ЗНО-2018 Українського центру оцінювання якості освіти, у Сихівському районі немає жодної школи, більшість випускників якої набрали би від 180 до 200 балів на ЗНО цього року із чотирьох предметів.

Найкращі результати випускники цього району показали із української мови. Із трьох інших предметів більшість випускників отримувала від 140 до 180 балів.

Так, наприклад, випускники школи-гімназії "Сихівська", яка очолила рейтинг найкращих шкіл у Сихівському районі, в основному склали усі предмети від 160 до 180 балів і тільки за українську мову більшість (53,26) отримала від 180 до 200 балів. 

Личаківський район 

Найкращий результат із чотирьох предметів на ЗНО із Личаківського району показав Львівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" . 

Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №37 з поглибленим вивченням французької мови теж показала чудовий результат на цьогорічному ЗНО. 76,67% випускників цього закладу отримали від 180 до 200 балів із української мови і 61,54% отримали стільки ж балів із історії України. 

Залізничний район 

П'ятірку найкращих шкіл Залізничного району Львова за результатами ЗНО очолив Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка. 86,76 випускників ліцею склали ЗНО з математики  від 180 до 200 балів. 80,71% - склали ЗНО з української мови теж на такий ж результат. 

Англійську на відмінно склало 60,42% випускників ліцею. Тільки історію 46,15% склали на 160-180 балів. 

Друге місце у рейтингу посів Навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня - гімназія "Гроно" м. Львова. Судячи із результатів ЗНО, найкраще випускники знають українську мову.

Найкраще склали ЗНО з української мови і більшість випускників Львівської української гуманітарної гімназії ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови. 

Більшість випускників школи №75, яка посіла четверте місце у рейтингу серед шкіл Залізничного району,  склала ЗНО від 160 до 180 балів і навіть з англійської, хоч школа позиціонує себе, як така, де з 1 класу поглиблено вивчають англійському мову. 

П'яте місце у рейтингу посіла школа №65. Найкраще випускники цієї школи знають українську, інші ж предмети – більшість склала в середньому на 140-160 балів. 

Додамо, що високий результат із ЗНО показали і випускники львівської гімназії “Євшан”, втім, вона не потрапила у наш рейтинг через те, що ЗНО із історії цього року склало менше 10 людей із цієї гімназії.  

Франківський район 

Найкращою школою, за результатами ЗНО -2018, у Франківському районі стала Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови.  Більшість випускників цієї школи склала ЗНО із чотирьох предметів від 180 до 200 балів. 

Високі результати із ЗНО показали і випускники Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Наприклад, 77,78% із них склали українську мову на 180-200 балів. 

Найкраще знають українську мову і випускники  Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса "спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин". 

Четверте місце у рейтингу найкращих шкіл Франківського району посіла Львівська спеціалізована школа "Надія". Випускники цієї школи показали високі результати із англійської, історії та української мови. Трохи гірше вони знають математику – 42,86% випускників цієї школи із цього предмету отримали від 140 до 160 балів. 

Шевченківський район

Найкращий результат серед випускників шкіл Франківського району показала Львівська гімназія "Престиж". Більшість випускників гімназії отримали із ЗНО від 180 до 200 балів. Тільки з математики більшість отримала від 160 до 180 балів. 

Хороший результат показали і випускники школи №94. 73,91% випускників цієї школи склали українську мову від 180 до 200 балів, а 63,64% отримали таку ж кількість балів з математики. 

Від 180 і до 200 балів з української мови і математики отримала більшість випускників школи №91. Англійську і історію вони склали трохи гірше, отримавши в середньому від 160 до 180 балів. 

Похвалитися високим рівнем знань із української мови можуть і випускники Львівської правничої гімназії.  43,86% із них отримали з цього предмету від 180 до 200 балів. 

Схожий результат із української мови отримали випускники школи №81 - 47,27% із них склали цей предмет на відмінно. 

Ознайомитися із результатами ЗНО-2018 із чотирьох предметів, які були використані під час формування рейтингу можна ТУТ.

Авторка рейтингу: ІРИНА ТРУШ

*ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ ТА ВІДТВОРЕННЯ ЦЬОГО МАТЕРІАЛУ БЕЗ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ РЕДАКЦІЇ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ВВАЖАЄТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ.

рейтингшкілЛьвова2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
Актуальність
12
(1 оцінка)
Автор
12
(1 оцінка)
Якість матеріалу
12
(1 оцінка)
Я рекомендую
1 людина рекомендує

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Пригоди
У суботу, 17 серпня, о 15:35 на автодорозі «Жидачів-Калуш» сталася летальна ДТП. Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА. Легковик «ВАЗ-2106», яким керував 61-річний мешканець села Рогізно Жидачівського району, в’їхав у дерево та перекинувся. Внаслідок інциденту водій авто загинув на місці. Пасажирів в автівці не було. Обставини події з’ясовують правоохоронці. Читайте також: Хто найчастіше потрапляє в ДТП у Львові та неподалік ньо...
Суспільство
У Львові завершують будівництво першої частини Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, що на вулиці Кривоноса-Замковій. Як повідомили в прес-службі ЛМР, першу частину Меморіалу планують відкрити до Дня незалежності України, 24 серпня. Наразі тут ще тривають роботи, зокрема проводять засипання схилів пагорба ґрунтом та засів травою, облаштовують пішохідну та велодоріжки. А дерева висаджуватимуть восени. Наступним етапом будівництва Меморіалу буде будівницт...
Пригоди
Рятувальники вже другу добу намагаються розшукати 49-річного мешканця Дрогобицького району, який пішов в ліс і не повернувся. Як повідомили в прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області, для пошуково-рятувальних робіт залучили 5 людей та собаку. Відомо, що 16 серпня близько 6:20 чоловік пішов в ліс, що в селі Верхні гаї. Станом на вечір 17 серпня рятувальникам не вдалось відшукати заблукалого, тож пошукові роботи продовжують сьогодні, 18 серпня. Читайте та...
Пригоди
У суботу, 17 серпня, близько 14:20 у Залізничному районі Львова сталась смертельна ДТП. Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА. По вулиці Суботівській, 8 водій мотоцикла «Honda Hornet» (двоколісний був без номерних знаків) зіткнувся з автівкою «Renault Laguna», яким керував 35-річний львів’янин. Внаслідок пригоди 38-річний мотоцикліст помер у медичному закладі. Обставини події з’ясовують правоохоронці. Джерело фото: Нацполіція Чи...
Культура
У додатку для знайомств «Tinder» з’явились профайли українських замків, які перебувають в занедбаному стані. Як пояснили в прес-службі ЛМР, таким незвичайним способом намагаються привернути увагу до проблеми та знайти спонсорів для  реставрації замків. Проект «Один шукає музу» створили за ініціативи благодійного фонду «12 Вартових», які й намагаються зібрати кошти на відбудову 12 українських замків. «Самотність руйнує. Саме тому вони там, де люди максимал...
Суспільство
Сьогодні, 18 серпня, на маршрутах №5а, 29 та 40 курсуватиме більше автобусів. Як повідомили в прес-службі ЛМР, підсилять роботу громадського транспорту з нагоди з нагоди 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ та участь Митрополита Епіфанія в святковій літургії у Свято-Володимирському храмі ПЦУ, що на вулиці Патріарха Димитрія, 2А у Винниках. На вихідних автобуси курсують за графіком «вихідного дня», тобто на маршрутах працює менша кількість автобусів, ніж в робочі...
Пригоди
Сьогодні, 18 серпня, у Львівській міській дитячій клінічній лікарні помер 8-річний хлопчик, якого три дні тому збив водій «ВАЗу» в Рудному. Про це повідомив Zaxid.net. Дитина померла о 6:00 ранку, так не вийшовши з коми. Нагадаємо, 15 серпня, близько 10:00 ранку по вулиці Пісковій, 7 в Рудно водій «ВАЗу» наїхав на хлопця, який катався на велосипеді в дворі. Потерпілого госпіталізували, медики діагностували 8-річній дитині відкриту черепно-мозкову травму, з...
Культура
Вже традиційно сайт 032.ua підготував для своїх читачів добірку подій, які можна буде відвідати в останній місяць літа — на вихідних, 17-го та 18-го серпня, у Львові. Цього разу у перелік потрапило десять цікавих і корисних подій, а головне — безкоштовних. Курбан Байрам 2019 Вже цієї суботи у Львові відбудеться загальноміське святкування Курбан Байрам – одного з двох головних свят мусульман, свято жертвопринесення. Дійство організовує Релігійна громада мус...
Суспільство
Завтра, 19 серпня, у Львові тимчасово закриють для руху частину вулиці Лисенка. Як повідомили в прес-службі ЛМР, незручності пов’язані з проведенням дорожньо-ремонтних робіт. Роботи виконує ЛКП «ШРП Галицького району». Відтак, від 8:00 19 серпня і до 20:00 вечора 23 серпня у Львові для руху транспорту буде перекрита вулиця Лисенка на ділянці від вулиці Винниченка до вулиці Гуцульської. Об’їхати перекриту ділянку можна відповідно до розробленої тимчасової с...