Рейтинг шкіл Львова-2018 за версією сайту 032.ua - 032.ua

Рейтинг шкіл Львова-2018 за версією сайту 032.ua

Уже за два тижні у львівських школах пролунає перший дзвоник і тисячі дітей підуть до школи. Напередодні 1 вересня, 032 склав рейтинг шкіл Львова-2018. 

Цього року рейтинг формувався лише на основі даних ЗНО-2018 із чотирьох основних предметів: української мови та літератури, історії України, математики та англійської мови. 

Із нашим минулорічним рейтингом ви можете ознайомитись ТУТ

Як авторка формувала рейтинг:

Коли більшість випускників школи складали Зовнішнє незалежне оцінювання на 180-200 балів, то цьому закладу нараховувалось 25 балів. Якщо - від 160 до 180 – то 20.

Коли більшість випускників школи складали ЗНО із певного предмету на 140-160, то за цей предмет їм нараховувалось 15 балів, якщо ж на 120-140 – то 10. Школа, випускники якої не подолали поріг, отримувала з цього предмету нуль балів.  А якщо, більшість випускників складали ЗНО на 100-120 – то отримували 5 балів.

Потім автор рейтингу усі бали із чотирьох предметів сумувала і відбирала 25 шкіл, які показали найкращі результати із ЗНО з чотирьох предметів. Таким чином кожна школа могла набрати максимально - 100 балів. Таких, до речі, у Львові цього року - чотири школи.

Додамо, що коли навчальні заклади набирали однакову кількість балів, то ми брали до уваги, який відсоток учнів склав тести на відмінно, тобто отримував 180-200, підсумовували результат і вже тоді вносили ці школи до рейтингу у відповідному порядку. 

Хто не потрапив у рейтинг:

Чимало львівських шкіл насправді показали хороші результати із ЗНО. Але, у наш рейтинг не потрапили ті школи, де Зовнішнє незалежне оцінювання, складали менше 10 випускників, хоча б з одного із чотирьох предметів.

Так, наприклад, більшість випускників Львівської української приватної гімназії показали дуже високі результати із ЗНО із трьох предметів, отримавши за кожен від 180 до 200 балів, але ЗНО із історії складало лише 8 людей із цього навчального закладу. Відтак, ця школа не потрапила у наш рейтинг.

Зверніть увагу!

Рейтинг шкіл Львова-2018 не є рекламою певних навчальних закладів, а також не вважається репрезентативним.

Для його формування авторка використала лише відкриті дані Українського центру оцінювання якості освіти і об'єктивно нараховувала бали кожній школі за єдиною шкалою.

Згідно із цими даними,  найкращі результати із ЗНО показують випускники львівських гімназій, ліцеїв та спеціалізованих шкіл.

Рейтинг шкіл Львова-2018:

Цього року найкращі результати із ЗНО показали випускники чотирьох львівських шкіл  - це Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка"Львівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія", Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови і Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія "Галицька". 

Більшість випускників цих шкіл, які складали ЗНО із чотирьох згаданих вище предметів, набрали від 180 до 200 балів. 

П'ятірку найкращих шкіл нашого рейтингу замкнув Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка, який уже кілька років поспіль, за різними рейтингами, вважається найкращим шкільним закладом Львова.

ТОП-5 найкращих шкіл у кожному районі Львова:

***

Галицький район:

П'ятірку найкращих шкіл Галицького району очолила Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка". Більшість випускників гімназії склали найкраще математику. 

Похвалитись таким же чудовим результатом може "Школа-гімназія "Галицька". Половина ( 50%) випускників цього навчального закладу отримали від 180 до 200 балів із української мови, майже половина (46,15%) отримали такі ж бали і з математики і третина (33,33%) - з англійської.

Випускники Львівської лінгвістичної гімназії, яка опинилася на третій сходинці серед найкращих шкіл Галицького району, показали відмінні результати із української мови та англійської. 

Випускники школи №28 теж показали чудові результати із української мови - 57,78% склало ЗНО із цього предмету від 180 до 200 балів. Інші предмети, більшість випускників склала від 160 до 180 балів.

Сихівський район

Згідно з регіональними даними ЗНО-2018 Українського центру оцінювання якості освіти, у Сихівському районі немає жодної школи, більшість випускників якої набрали би від 180 до 200 балів на ЗНО цього року із чотирьох предметів.

Найкращі результати випускники цього району показали із української мови. Із трьох інших предметів більшість випускників отримувала від 140 до 180 балів.

Так, наприклад, випускники школи-гімназії "Сихівська", яка очолила рейтинг найкращих шкіл у Сихівському районі, в основному склали усі предмети від 160 до 180 балів і тільки за українську мову більшість (53,26) отримала від 180 до 200 балів. 

Личаківський район 

Найкращий результат із чотирьох предметів на ЗНО із Личаківського району показав Львівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" . 

Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №37 з поглибленим вивченням французької мови теж показала чудовий результат на цьогорічному ЗНО. 76,67% випускників цього закладу отримали від 180 до 200 балів із української мови і 61,54% отримали стільки ж балів із історії України. 

Залізничний район 

П'ятірку найкращих шкіл Залізничного району Львова за результатами ЗНО очолив Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка. 86,76 випускників ліцею склали ЗНО з математики  від 180 до 200 балів. 80,71% - склали ЗНО з української мови теж на такий ж результат. 

Англійську на відмінно склало 60,42% випускників ліцею. Тільки історію 46,15% склали на 160-180 балів. 

Друге місце у рейтингу посів Навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня - гімназія "Гроно" м. Львова. Судячи із результатів ЗНО, найкраще випускники знають українську мову.

Найкраще склали ЗНО з української мови і більшість випускників Львівської української гуманітарної гімназії ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови. 

Більшість випускників школи №75, яка посіла четверте місце у рейтингу серед шкіл Залізничного району,  склала ЗНО від 160 до 180 балів і навіть з англійської, хоч школа позиціонує себе, як така, де з 1 класу поглиблено вивчають англійському мову. 

П'яте місце у рейтингу посіла школа №65. Найкраще випускники цієї школи знають українську, інші ж предмети – більшість склала в середньому на 140-160 балів. 

Додамо, що високий результат із ЗНО показали і випускники львівської гімназії “Євшан”, втім, вона не потрапила у наш рейтинг через те, що ЗНО із історії цього року склало менше 10 людей із цієї гімназії.  

Франківський район 

Найкращою школою, за результатами ЗНО -2018, у Франківському районі стала Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови.  Більшість випускників цієї школи склала ЗНО із чотирьох предметів від 180 до 200 балів. 

Високі результати із ЗНО показали і випускники Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Наприклад, 77,78% із них склали українську мову на 180-200 балів. 

Найкраще знають українську мову і випускники  Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса "спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин". 

Четверте місце у рейтингу найкращих шкіл Франківського району посіла Львівська спеціалізована школа "Надія". Випускники цієї школи показали високі результати із англійської, історії та української мови. Трохи гірше вони знають математику – 42,86% випускників цієї школи із цього предмету отримали від 140 до 160 балів. 

Шевченківський район

Найкращий результат серед випускників шкіл Франківського району показала Львівська гімназія "Престиж". Більшість випускників гімназії отримали із ЗНО від 180 до 200 балів. Тільки з математики більшість отримала від 160 до 180 балів. 

Хороший результат показали і випускники школи №94. 73,91% випускників цієї школи склали українську мову від 180 до 200 балів, а 63,64% отримали таку ж кількість балів з математики. 

Від 180 і до 200 балів з української мови і математики отримала більшість випускників школи №91. Англійську і історію вони склали трохи гірше, отримавши в середньому від 160 до 180 балів. 

Похвалитися високим рівнем знань із української мови можуть і випускники Львівської правничої гімназії.  43,86% із них отримали з цього предмету від 180 до 200 балів. 

Схожий результат із української мови отримали випускники школи №81 - 47,27% із них склали цей предмет на відмінно. 

Ознайомитися із результатами ЗНО-2018 із чотирьох предметів, які були використані під час формування рейтингу можна ТУТ.

Авторка рейтингу: ІРИНА ТРУШ

*ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ ТА ВІДТВОРЕННЯ ЦЬОГО МАТЕРІАЛУ БЕЗ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ РЕДАКЦІЇ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ВВАЖАЄТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ.

рейтингшкілЛьвова2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
Актуальність
12
(1 оцінка)
Автор
12
(1 оцінка)
Якість матеріалу
12
(1 оцінка)
Я рекомендую
1 людина рекомендує

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Пригоди
У п’ятницю, 18 січня, о 12:06 служба порятунку «101» отримала повідомлення, що літня жінка не може самостійно відчинити двері квартири. Про це повідомляє прес-служба  Головного управління ДСНС України у Львівській області. Інцидент стався у Львові в квартирі на 9-му поверсі житлового будинку, що на вул. І. Мазепи 9а. 87-річна власниця помешкання не змогла самостійно відчити двері. Рятувальникам вдалося з допомогою верхолазного спорядження потрапити до квар...
Суспільство
Сьогодні, 19 січня, під час патрулювання Муніципальна Варта виявила непритомного чоловіка. Як зазначають на сторінці Гарячої лінії міста Львова у соціальній мережі Фейсбук, особа виявилась військовослужбовцем. Згідно з посвідченням – учасник АТО. Непритомну людину помітили на зупинці громадського транспорту, що на вул. Личаківській 69. Муніципали привели до тями чоловіка, після чого він попросив викликати швидку допомогу. На місце прибула карета швидкої до...
Суспільство
Сьогодні, 19 січня, у центрі Львова перед входом у міську раду традиційно відбувся щорічний Чин освячення води. У ньому брали участь духовенства всіх християнських конфесій міста. Як повідомила прес-служба ЛМР, до спільної молитви та коляди долучилися мешканці і гості міста, працівники мерії разом із мером Львова Андрієм Садовим, а також голова Львівської ОДА Олег Синютка із першим заступником Ростиславом Замлинським.  Вітання колядками на площі Ринок від...
Суспільство
Сьогодні, 19 січня, помер Омелян Коваль – громадський діяч, один з лідерів ОУН (б), в’язень нацистського табору Аушвіц. Як зазначила прес-служба ЛМР, останні роки свого життя Омелян Коваль мешкав у Львові. Громада міста Лева висловлює співчуття рідним та близьким. «Такі люди, як Омелян Коваль — це жива історія, це приклад справжнього непоборного духу і великого бажання не стояти осторонь, а власними діями показувати, як будувати свободу і незалежність на...
Суспільство
У "Львівелектротрансі" розповіли, коли і за яким маршрутом планують відновити рух трамвайного маршруту №4. Як зазначив у коментарі кореспонденту 032.ua речник "Львівелектротрансу" Іван Бондар, трамвайний маршрут №4 розпочне курсувати вулицями міста орієнтовно наприкінці лютого, або ж на початку березня. Бондар зазначає, що після відновлення роботи маршруту, трамваї №4 будуть їздити за маршрутом Головний залізничний вокзал - вулиця Вернадського, що на Сихов...
Суспільство
У суботу, 19 січня у місті для усунення наслідків погодних умов задіяли 19 одиниць техніки. Зокрема, посипаючи слизькі ділянки доріг та хідників використали 59 м куб піскової суміші, 1 тонну солі. Про це повідомляє прес-служба ЛМР. До прибирання міста задіяли трактори, піскорозкидувачі, підмітальні машини та навантажувачі. Відтак, у Сихівському та Галицькому районах працювало по  6 одиниць техніки в кожному, у Шевченківському, Галицькому та Залізничному –...
Пригоди
У п’ятницю, 18 січня, близько 11:38 год в приватному будинку у Львові чадним газом отруїлося двоє дітей. Про це повідомляє прес-служба Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, інформує 032.ua. Інцидент стався на вул. Канівській (Франківський район, ЛКП «Навколо базару»). У приватному будинку перебувало двоє дітей віком 14 і 12 років, що постраждали, ймовірно, внаслідок витоку чадного газу. О 12:30 год дітей у важкому стані на приватному тра...
Пригоди
У п’ятницю, 18 січня близько 15:45 год поблизу смт Брюховичі поїзд травмував чоловіка. Про це повідомляє прес-служба Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА. Інцидент трапився на 11 км перегону «Дубляни – Рясне-2». Вантажний поїзд №2845, що налічує 47 вагонів, в результаті екстреного гальмування завдав травм чоловікові, що сидів на рейках колії. Постраждалому діагностували забійні садни лобної частини голови та госпіталізували у ЛШМД. Ліка...
Суспільство
Сьогодні, 19 січня, з 10:00 до 16:00 на львівській Ратуші штандарт міста буде приспущений в знак скорботи за мером Ґданська Павлом Адамовичем, який загинув внаслідок замаху. Відповідне розпорядження затвердив міський голова Андрій Садовий, повідомляє прес-служба ЛМР. В четвер, 17 січня Андрій Садовий взяв участь в церемонії прощання з мером Ґданська. «Ми втратили велику людину, великого Президента, великого друга України та Польщі», — такі слова залишив у...