• Головна
  • Мешканці вулиці Околичної бють на сполох. Вони кричать, а їх не чують.
20:00, 7 листопада 2012 р.

Мешканці вулиці Околичної бють на сполох. Вони кричать, а їх не чують.

На вулиці Околична, 10 майже місяць точаться запеклі бої між фізичною особою – забудовником гр.Петром Зубиком, генпідрядником ТзОВ «Грифонбуд» та мешканцями мікрорайону вулиць Околична, Куликівська і Сміливих, - про це інформує Штаб самозахисту мешканців мікрорайону військового містечка у Львові.Прокинувшись вранці, мешканці багатоповерхівок №16 і 18 на вулиці Околичній побачили, що всі вони потрапили у полон. Вночі їх будинки загородили величезним деревяним парканом.  Дзвонили в міліцію, міську та обласну владу, прокуратуру. Але ніхто із чиновників не давав  жодних пояснень.-каже мешканка будинку.

Після чого люди вийшли на вулицю і зажадали побачити тих, хто вдався до такої зухвалої окупації.

Через невеликий проміжок часу тут з’явився комерційний директор фірми ТзОВ «Грифонбуд» п. Санагурський Олег Романович. Але і від нього скривджені мешканці так і не отримали жодних розяснень. Назвати замовника несанкціонованого будівницта п. Сангурський категорично відмовився, бо вважав це комерційною таємницею. Двобій продовжувався хоч і не приносив ніякого успіху. Проте мешканці мужньо відстоювали свої права і вимагали негайно звільнити від паркану прибудинкову дорогу.

Свавілля компанії п. Зубика не має меж. Новозабудовники на вулиці Околичній, 10 порушують також і правила пожежної безпеки. Запроектований ними будинок (при умові реального існування), фактично блокує доступ до будинків №16 і 18 пожежних машин, карет швидкої медичної допомоги, комунального транспорту та інших  аварійних служб. Дивно, чому про це не відає начальник міського ДАІ Львова п. Богдан Мицак.

Особливу тривогу у мешканців будинків та мікрорайону викликає той факт, що запроектований будинок на вулиці Околичній, 10 планується під'єднати до каналізаційної мережі наших будинків №16 та 18, що була споруджена забудовниками Міністерства оборони України,більше 20 років тому, у даний момент вона із-за великого перенавантаження нечистотами виходить з ладу і у підвалах відомчих будинків №16 і 18, що стоять на балансі Міністерства оборони, часто стаються прориви труб та з’єднувальних колекторів. Нечистоти витікають назовні. Цим самим погіршується санітарно-епідеміологічні норми цілого мікрорайону, які можуть стати причиною важких захворювань, а то і епідемій, від яких можуть постраждати значна кількість людей, а також і діти дошкільного навчального закладу «Дивосвіт», який розташований поруч з будинками №16 і 18.

Дивно, але факт, що на колективну скаргу мешканців цілого мікрорайону у Львові поки що ніхто не реагує. Затягнувся її розгляд у львівській ратуші, облдержадміністрації, прокуратурі Франківського району та Львівській прокуратурі у військовій сфері. Обурені такими діями мешканці цілого мікрайону звернулися зі скаргою до Президента України Віктора Федоровича Януковича. Днями із Президентської адміністрації надійшов лист-відповідь, у якому повідомляється, що колективна скарга наших мешканців скерована для розгляду керівництву львівської міської влади.

"Новобудову планують під’єднати до майже виведеної із ладу каналізаційної мережі, бо у підвалах наших будинків постійно витікають нечистоти назовні, а також затримуються у туалетних кімнатах, чим порушуються усі санітарні норми. Так і до епідемій уже недалеко. , -говорять мешканці. - Споруджені ще за «совєцьких» часів мережі потребують великих капіталовкладень для їх ремонту. Тож  є  великий ризик, придбавши у таких забудовників квартиру з підєднанням до непридатних мереж можна  потрапити в халепу."

 

 

  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...