Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці

13 липня співзасновник львівського холдингу "!FEST" Андрій Худо публічно звинуватив столичний заклад "Львівська Реберня" у незаконному копіюванні формату "Реберні "Під Арсеналом" у Львові.

Як повідомив Андрій Худо у соцмережах, це вже не перший випадок плагіату формату чи логотипу одного із закладів громадського харчування холдингу, - передає 032.ua.

"Подача ребер, інтер‘єр, одяг персоналу... шкода, коли нема творчого начала, а є бажання просто сКРИМздити... У нас вже була історія з Московською Мануфактурою Шоколаду, яка сКРИМздила логотип "Львівської майстерні шоколаду", вони змінили логотип добровільно. Тепер нова історія з "Ребернею" - тут хоч українська юрисдикція", - підкреслив співзасновник холдингу.

Андрій Худо додав, що вимагає від звинувачених у плагіаті змінити формат. У іншому випадку, готовий зустрітися з ними у суді.

Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-1

Зазначимо, що "Львівська Реберня" відкрилася у Києві минулого тижня, про що працівники закладу повідомили на своїй сторінці у соцмережах. Автори посту наголосили - наразі працюють у тестовому режимі й за перші дні отримали як позитивні, так і негативні відгуки.

"«Це не Реберня під Арсеналом! Ви обманюєте людей! Реберця, але не ті!» – такі обурливі слова ми почули на свою адресу. Але ж ми ніколи не казали, що представляємо Реберню під Арсеналом. Навпаки – ми не раз вказували це у коментарях до постів. І акцентували увагу, що @lvivribs – абсолютно новий немережевий заклад. Історія нашого ресторану, його походження та концепція оприлюднені на нашій сторінці Фейсбук", - написали представники закладу.

Читайте також: 13-річний львів'янин просить владу збудувати у місті паркур-майданчик

Як йдеться у дописі "Львівської Реберні", столичний заклад має таку назву через те, що власники - зі Львова, а також там продають фірмові "галицькі" настоянки.

"Щоб не було непорозумінь, наголошуємо ще раз. Ні, ми не філіал відомого львівського закладу і не належимо до відповідної мережі. Львівська Реберня – це самостійна ресторація нового формату. Її відкрили львів’яни, які переїхали до Києва та мріяли створити шматочок Львова у столиці. Рецепт реберець, технологію приготування наш шеф-кухар вдосконалював півтора місяці. До того ж, спеціальні каміни для підсмажування реберець ви знайдете мало у якому київському закладі", - додали у "Реберні" з Києва.

Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-2

"Реберня "Під Арсеналом" (м. Львів) тим часом з сарказмом оцінила діяльність київських колег: "Поки ви смакуєте реберця у Львові, в Києві підтверджують те, що успіх вимірюється й намаганням копіювати! "Львівська Реберня" каже, що не мають до нас відношення і запрошують скуштувати щось нове. Ну як нове... "Львівська Реберня", то може все ж придумаєте щось своє? Скажімо, подачу чи одяг персоналу може якийсь інший", - зазначили на сторінці львівського закладу у Фейсбуці.

Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-3

Нижче пропонуємо порівняти форму та знаряддя працівників "Реберні "Під Арсеналом" та "Львівської реберні" у Києві на фото з офіційних представництв закладів у соцмережах.

Реберня "Під Арсеналом" (м. Львів):

Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-4 Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-5 Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-6 Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-7 Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-8 Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-9

"Львівська реберня" (м. Київ):

Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-10 Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-11 Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-12 Львівський холдинг "!FEST" звинуватив у плагіаті київський заклад. Подробиці, фото-13

Пропонуємо Вам висловити свою думку щодо цієї ситуації у голосуванні та в коментарях нижче - вважаєте Ви побачене на фото плагіатом чи ні.

Нагадаємо, у липні цього року співзасновник холдингу "!FEST" звинуватив у плагіаті на "Львівську майстерню шоколаду" заклад у Москві. Тоді "Московська шоколадна мануфактура" заявила, що збирається змінити свій логотип.

Додамо, що "Львівська реберня" розташована у Києві на проспекті Павла Тичини, 2. Згідно з ЄДРПОУ, за цією адресою зареєстроване ТзОВ "Львів Ребро". Засновником та керівником компанії зазначається Дмитро Юрійович Ізотов.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі