• Головна
  • Сланцевий газ: екосистемі Львівщини винесено смертельний вирок? (Відео)
10:11, 6 листопада 2012 р.

Сланцевий газ: екосистемі Львівщини винесено смертельний вирок? (Відео)

Італійська енергетична компанія Eni заявила, що готова розвідувати потенціал сланцевого природного газу в Україні в ході переговорів з прем'єр-міністром країни в Києві.

Про це повідомляє United Press International

Eni в минулому році підписали контракт з державним енергетичним компаніям на розвідування дев'яти блоків нетрадиційного сланцевого газу в Львовському басейні.
Головний виконавчий директор Eni Паоло Скароні зустрівся з українським прем'єр-міністром Миколою Азаровим для "дружніх і конструктивних" переговорів про енергетичне майбутнє країни.

"Генеральний директор компанії Eni спільно з прем'єр-міністром обговорили поточну діяльність  компанії в Україні, підтверджуючи позитивне бачення компанії Eni щодо розвідувального потенціалу, який представляє країна в питаннях видобутку  нетрадиційного газу", - повідомляє компанія у своїй заяві.

Eni вважає Львівський басейн, розташований недалеко від польського кордону, як одне з найперспективніших щодо видобутку сланцевого газу в Східній Європі.

“Україна є однією з країн Східної Європи, де є потенційні запаси сланцевого газу, поряд з Польщею та Литвою. Польський уряд оцінює запаси газу в 3,3 трильйона кубічних футів природного газу”.

У той же час, вчені б’ють на сполох. Видобуток сланцевого газу у Сполучених Штатах Америці призвів до повного зникнення води у населених пунктах. А у кранах, де ще вчора бігла вода, зараз можна підпалювати вогонь. Люди гинуть від раку шкіри. Вчені вже назвали сланцевий газ смертельним вироком екосистемі США.

Після подій у Штатах, Франція на державному рівні заборонила видобуток сланцевого газу у країні. Чи стане Львівщина мертвою зоною?

Дивись фільм “Газова країна” Джоша Фокса і відповідай: чи потрібно воно твоїй країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...