• Головна
  • Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора"
20:32, 10 липня 2018 р.

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора"

Уже не за горами масштабна книговидавнича та літературна подія - львівський Форум видавців. Сайт 032.ua вирішив ознайомити своїх читачів з переліком новинок, які готують видавництва до ювілейного заходу. Цього разу ми розповімо про добірку книгоновинок Видавничого Дому "Комора".

"Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій", Оксана Забужко

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора", фото-1

"Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій" - це одна з найвідоміших книг Оксани Забужко, яка вперше побачила світ у 2007 році. Авторка розглядає міф Лесі Українки - несправедливо недооціненої письменниці з пантеону українських класиків. Хто ми - Україна чи Малоросія? Європа чи Росія? Чи українська релігійність — це те саме, що візантійське православ’я? Чи й справді українці — «селянська нація»? У чому полягав модерний «український проект», і чи вдалося нам його реалізувати? - ці та багато інших питань постають перед читачами.

"Твори. Переклади. Листи. Записи кобзарських дум", Михайло Косач

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора", фото-2

Ще одне місце на п'єдесталі відвели у Видавничому Домі братові Лесі Українки - Михайлові Косачу, який був одним із найбільш активних учасників київської «Плеяди» та мав безліч захоплень. У книжці зібрано маловідому творчу спадщину Косача - прозу, переклади, записи кобзарських дум, непубліковані листи, а також - розгорнуту біографію, проілюстровану численними світлинами, що збереглися в родинному архіві.

Читайте також: 10 крутих подій липня у Львові, які не залишать вас байдужими

"Німий бог", Юркі Вайнонен

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора", фото-3

Уже знаний українському читачеві фінський письменник Юркі Вайнонен тепер запрошує вирушити разом зі скульптором Андре в мандри до напівміфічної й похмурої Бретані. Це загублена в горах місцина, де люди інакше дивляться на світ, поклоняються печерним галкам і остерігаються чужинців. Саме тут перед своїм загадковим зникненням жив батько Андре, уславлений артист перформансу. Чому батько покинув сцену та поселився в ізоляції і що з ним трапилось - намагатиметься з'ясувати син, переосмисливши власне сприйняття реальності.

"Вони б і мухи не скривдили: Воєнні злочинці на суді в Гаазі", Славенка Дракуліч

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора", фото-4

Хорватська письменниця і журналістка з'ясовувала, що перетворює цілком притомних і цивілізованих людей на вбивць і ґвалтівників під час війни. Чи міг би потенційно хтось із нас стати злочинцем у відповідних умовах? Славенка Дракуліч спостерігала за розглядами справ на засіданнях Міжнародного кримінального трибуналу в Гаазі щодо воєнних злочинів у колишній Югославії. За моторошними випадками насильства й смертями сотень тисяч людей авторка намагається розгледіти суть — причини конфлікту, що тлів упродовж певного часу, та суспільні зрушення й політичні жести, що зумовили його вибух.

"Комунізм та дилеми національного визволення: Національний комунізм у радянській Україні 1918 – 1933", Джеймс Мейс

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора", фото-5

Чому провалилася спроба реалізувати український національний проект у межах СРСР? До чого призвела насильницька колективізація та штучний голод у регіонах, населених українцями; арешти, розстріли й цькування українських політиків та інтелігенції; стрімке повернення до російськоцентризму та поширення шовіністичних настроїв? Джеймс Мейс пропонує читачам класичну розвідку з послідовним оглядом ідей і подій, які охопили Україну в 1918 - 1933 роках. 

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua писав про 10 причин, чому варто відвідати 25-ий Форум видавців у Львові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032.ua #Форум_видавців #книги #література #видавництво #комора #видавничий_дім
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Зібрали у цьому розділі для вас усе найцікавіше. Cтатті, огляди новини, - усе, що активно читали на нашому сайті, коментували і поширювали читачі у соціальних мережах. Тут точно знайде щось, що почитати.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...