• Головна
  • Як у львівських «Карпат» очки забирали
17:01, 21 жовтня 2012 р.

Як у львівських «Карпат» очки забирали

16 очок і 7 місце – саме таким на сьогодні було б турнірне становище «Карпат», якби не очевидні результативні помилки арбітрів, допущені у матчах за участю львівської команди з початку чемпіонату.

З початку сезону судді часто помиляються не на користь «Карпат». Ми розуміємо, що існує людський фактор, розуміємо, що судді мають право на помилку, але все одно багато чого – не розуміємо. Кожен окремий вийнятий з контексту випадок може мати якесь пояснення чи випадковість, але чи можна трактувати дуже схожі епізоди по-різному, в залежності від того, хто чи супроти кого вчинено порушення? Чи можна ряд різних за суттю епізодів трактувати в переважній більшості на користь одного з суперників? Наука логіки стверджує, що порівняльний аналіз декількох випадків визначає тенденцію, а кількісний аналіз – визначає явище.

Футбольній громадськості хотілося б нагадати про відкритий лист «Карпат» на адресу президента ФФУ Анатолія Конькова, що був надісланий буквально через лічені дні після переобрання керівника ФФУ. У своєму зверненні наш клуб назвав три невідкладні проблеми стосовно суддівства у футболі:

Авторитарність управління Колліни

Цілковита закритість системи суддівства

Відсутність незалежного інституту апелювання

Як бачимо, жодна з окреслених проблем не була вирішена, не було навіть жодних намагань це зробити. Більше того, Клуб не отримав взагалі жодної відповіді на своє звернення, а Колліна отримав цілковиту довіру та карт-бланш від нового керівництва Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...