Остеохондроз: причини, симптоми та метод лікування

В сучасному світі остеохондрозом страждає майже 90% населення всієї земної кулі. Фахівці зазначають, що останнім часом ця хвороба значно “помолодшала”: вона зустрічається навіть у дітей віком від 6 років, а також в молодих людей, які більшу частину свого робочого дня проводять сидячи в кріслі.

Ця хвороба вважається однією з найпоширеніших, а виникає вона тому, що через вертикальне положення тіла людини, хребет отримує значні перенавантаження. Розпочинається це захворювання з поступової втрати еластичності міжхребцевого диску та ураження фасеткових суглобів. Хвороба може прогресувати й через малорухомий спосіб життя. В зоні ризику опиняються ті, хто більшість часу працює в офісі за комп’ютером (наприклад, представники IT-сфери).

Робота в ІТ-компанії, як правило, проходить в одному приміщенні, а більшість свого робочого часу працівник проводить сидячи за комп’ютером. Додайте до цього ще й малорухомий спосіб життя вже після роботи, адже сучасна молодь не надто активно слідкує за своїм здоров’ям. Мала частина молоді відвідує спортзали чи просто виконує ранкові пробіжки, віддаючи перевагу відпочинку вдома, походами в кафе, або ж просто поїздками на природу.

До того ж, в залежності від того, в якому положенні працівник IT працює за своїм робочим місцем, його хребет відчуває навантаження від 12 до 27 кг. Чим більше часу людина проводить в такому положенні, тим швидше зношуються міжхребцеві диски, виникають болі в шиї, спині, що можуть спровокувати виникнення остеохондрозу.

Важливо пам’ятати, що остеохондроз може проявитися в абсолютно різних частинах організму. Це можуть бути болі, оніміння в кінцівках та біль у внутрішніх органах. Сама людина не пов’язує больові відчуття в різних точках організму з остеохондрозом і навіть не завжди відвідує лікаря, який може встановити точний діагноз. Зазвичай, ми самі собі ставимо діагноз та просто лікуємо симптоми невідомої нам хвороби. Натомість, остеохондроз продовжує свій розвиток, а самостійні способи лікування або взагалі не приносять бажаного ефекту, або ж ще більше шкодять нашому організму.

Звичайно, що бути айтішником — вельми престижно, така професія комфортна та високооплачувана. Але власники IT-компаній добре розуміють, скільки може втратити компанія від хвороби свого цінного співробітника, тож зовсім не дивно, що кожен із них намагається доручити здоров’я свого співробітника висококваліфікованим працівникам медичного центру “Норімед”.

Це наразі єдиний медичний центр в нашому місті, де для лікування остеохондрозу пацієнтів застосовують сучасну норвежську методику “Neuraс” на обладнанні REDCORD. Для кожного пацієнта в клініці “Норімед” обирають індивідуальну програму лікування. Завдяки професійній діагностиці та сучасному обладнанні лікарі медичного центру встановлюють саму причину захворювання, що дозволяє більш ефективніше лікувати пацієнта.

"Суть методики – спрямувати правильний нервовй імпульс від головного мозку до того м’язу, який нам потрібен, аби вирівняти ту чи іншу деформацію, сколіоз, кефоз, або укріпити утримання суглобів”, - розповіда лікар медичного центру "Норімед" Олександ Гомон.

Лікарі медичного центру “Norimed” індивідуально складають курс лікування та реабілітації залежно від поставленого діагнозу та врахуванням фізичних можливостей пацієнта. На кожному етапі відбувається контроль динаміки процесу, а якщо з’являється необхідність, фахівці можуть відкоригувати програму реабілітації.

Остеохондроз: причини, симптоми та метод лікування, фото-1 Остеохондроз: причини, симптоми та метод лікування, фото-2 Остеохондроз: причини, симптоми та метод лікування, фото-3 Остеохондроз: причини, симптоми та метод лікування, фото-4 Остеохондроз: причини, симптоми та метод лікування, фото-5

Поруч із сучасними методами лікування, в клініці застосовують і медикаментозний супровід: лікарі комбінують для пацієнтів різні мануальні техніки, заняття на силових тренажерах, застосовують лікувальні масажі.

Ефективність лікування кожного пацієнта залежить від правильного підходу та застосування комлексної методики реабілітації. Після проходження курсу лікування в медичному центрі "Норімед", подальше життя людини без остеохондрозу залежить вже більше від самої людини.

“Якщо це хронічні захворювання, звичайно, термін лікування буде довшим. Ще багато що залежить від того, як людина проходила лікування. Адже на початках знімаються больові синдроми, потім – відбуваються корекції, третій етап – підсилення м’язової системи і четвертий етап – закріплення результату. Вже надалі пацієнт має самостійно підтримувати досягнутий результат - зазначнає лікар Олександр Сергійович, а ми цьому навчаємо в нашому медичному центрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі