• Головна
  • Львівський екстрасенс по картах Таро «впізнав» «караванського» стрілка
11:20, 17 жовтня 2012 р.

Львівський екстрасенс по картах Таро «впізнав» «караванського» стрілка

В редакції "КП" побував учасник відбірних турів 9-го та 11 сезонів "Битви екстрасенсів" Назар Лебяк, який розповів чимало цікавого про "караванського" стрілка.

Інформацію маг "читає" по картах Таро й запевняє, що вони ніколи не брешуть. Назар каже, що людина на відео, яке зняли камери спостереження в "Каварані", і є той самий Ярослав Мазурок, чиї фотографії розтиражувало МВС.

Підозрюваного в убивстві трьох охоронців Ярослава Мазурка досі не знайшли, хоча людина без певних зв'язків і впливу, як його спочатку описували оперативники, не зміг би так довго переховуватися від правосуддя.

Екстрасенс розповів, що Ярослав Мазурок після розстрілу в "Каравані" сам виходив на контакт із матір'ю.

«Я бачу, що між ними є спілкування, і спілкування йде до неї, а не від неї, - вдивляючись у карти, говорить Назар. - Мати - просто слухач. А ось дружина може знати, де він, вони спілкуються».

Кажуть, ніби в міліції хочуть всю провину за вбивство охоронців скинути на невинну людину, просто схожої зовнішності. Як варіант вибрали якогось громадянина родом з Львівщини. Але навіть його знайомі та друзі з Кам’янки-Бузької говорять, що людина, яку зняли камери відеоспостереження в супермаркеті, не їхній земляк.

Назар Лебяк це спростував: «Людина на фото і жінка (йому показали фотографію Галини Мазурок. - автор.) - його мати. Карти показують родинний зв'язок між ними».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...