• Головна
  • Продаж нерухомості в Україні: як отримати максимум?
Новини компаній
17:01, 22 березня 2018 р.

Продаж нерухомості в Україні: як отримати максимум?

Новини компаній
Продаж нерухомості в Україні: як отримати максимум?

Гроші мають працювати. Цю аксіому бізнесу уже не потрібно доводити. Однак правильна інвестиція – лише перший крок до успіху. Купити нерухомість просто. За статистикою на одного клієнта припадає близько 30 пропозицій. Але як зробити так, щоб нерухомість приносила прибуток? Холодний розум, аналіз ринку та використання ефективних інструментів – і інвестиції перетворяться у фінансове збагачення.

Продаж нерухомості стає перспективною платформою для інвесторів та створює нові можливості. З 2014 року в Україні зросла активність будівництва та кількість залучення інвестицій з інших регіонів країни та із закордону.

Варто врахувати специфіку українського ринку: рівень купівельної спроможності населення, відсутність адекватного кредитування зі сторони банків, високу конкуренцію, динамічну політичну і економічну ситуації в країні.

Тому аби вигідно продати свою нерухомість потрібно знати куди звернутись. Головне обрати правильний вектор – і ключ до успіху ваш.

Є кілька основних напрямків.

Перший спосіб: особисто подати оголошення про продаж вашої нерухомості на платформи продажу. Це мінімально зекономить гроші, але витратить ваш час на телефонні розмови із посередниками та, не завжди справжніми клієнтами.

Другий спосіб: ви можете залишити заявки на продаж кільком агенціям. Але кількість не означає якість. Відразу виникає питання: чи інвестуватимуть ріелторські компанії у просування проекту без гарантії на те, що вони окупляться?

Агенції стоять по той бік барикад та орієнтуються на пріоритети покупця. Вони усвідомлюють конкуренцію на ринку, тому намагаються всіляко зменшити ціну, щоб вдовольнити свого клієнта.

Третій спосіб: ви можете звернутись у компанії, робота яких полягає у вигідному продажі вашої нерухомості.

У Holod & Partners створили дієву стратегію продажу та діляться нею із своїми клієнтами. Спочатку тут аналізують ринок, формулюють і узгоджують ціну вашої нерухомості. Наступний етап – просування вашого об’єкту та реклама, які забезпечують швидкий продаж. Ефективність роботи контролює керівник Андрій Холод – людина з бездоганною репутацією та 10-річним досвідом у сфері продажів. Перетворіть покупку нерухомості в прибуток.Нехай ваші гроші працюють на вас.

Тел.. +38098 812 17 39

www.facebook.com/holodpartners

e-mail: [email protected]

Продаж нерухомості в Україні: як отримати максимум?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#продаж_нерухомості #нерухомість_Львів #покупка_нерухомості
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...