• Головна
  • Стартував конкурс для талановитих програмістів України з поїздкою до Японії
Новини компаній
12:17, 17 березня 2018 р.

Стартував конкурс для талановитих програмістів України з поїздкою до Японії

Новини компаній

 Благодійний Фонд Бориса Колеснікова дав старт масштабному студентському конкурсу «Програміст 2018». Організатори очікують отримати заявки на участь від студентів IT-спеціальностей з усієї країни.

Під час урочистого відкриття проекту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Президент благодійного Фонду Борис Колесніков підкреслив, що за останні кілька років з України виїхало багато професіоналів IT-сфери. Тому конкурс «Програміст» покликаний підтримати студентів-айтішників, дати їм можливість продемонструвати свій талант фахівцям галузі, відкрити для них кращі профільні виставки світу, простимулювати працювати і розвиватися у своїй країні. Тридцять переможців проекту вирушать на провідний форум електроніки та інформаційних технологій Сeatec Japan 2018 до Токіо.

Стартував конкурс для талановитих програмістів України з поїздкою до Японії, фото-1

«Завдання Фонду - показати студентам світ, Японію, її досягнення в електронній промисловості і інформаційних технологіях, починаючи з 1950-1960-х років минулого століття, коли завдяки високим технологіям економіка Японії показала рекордні темпи зростання. На сьогодні це одна з найпотужніших країн в світі, яка працює над стратегією «Суспільство 5.0», поки ми, умовно кажучи, обговорюємо «Суспільство 2.2». Українських студентів чекає зустріч з країною, де майбутнє вже настало», - сказав Борис Колесніков.

Студенти IT-спеціальностей денної форми навчання, які хочуть брати участь у «Програмісті 2018», до 1 травня повинні зареєструватися на сайті благодійного Фонду.

Стартував конкурс для талановитих програмістів України з поїздкою до Японії, фото-2

Потім їм необхідно створити команду однодумців з п'яти чоловік, записати відеовізитку, а в червні на хакатоні презентувати членам журі програмні продукти, мобільні додатки, стратегії для вирішення поставлених перед ними завдань. Переможцями «Програміста 2018» стануть шість команд, які в жовтні відправляться до Токіо.

«Це гарна нагода заявити про себе студенту-айтішнику. Ідея з відеопрезентацією команди, а також співпраця студентів з різних міст і вузів - це незвично. Традиційно конкурси для програмістів обмежуються реєстрацією і розробкою, у випадку з проектом Фонду Бориса Колеснікова усе набагато цікавіше і престижніше», - розповів студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микита Сокотун.

Стартував конкурс для талановитих програмістів України з поїздкою до Японії, фото-3

Під час поїздки до Токіо українські студенти ознайомляться з новинками та інноваціями галузі на Сeatec Japan 2018, прослухають лекції кращих фахівців світової IT-галузі, а отриманий досвід застосують в Україні.

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова десять років проводить освітні проекти для студентів технічних спеціальностей, зокрема, авіаційних, морських, архітектурних, аграрних, харчових та транспортних навчальних закладів. Переможці конкурсів відвідують кращі галузеві виставки по всьому світу.

Стартував конкурс для талановитих програмістів України з поїздкою до Японії, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...