• Головна
  • Львів'яни живуть на 8 років довше, ніж у світі. Але бракує молоді
13:26, 1 жовтня 2012 р.

Львів'яни живуть на 8 років довше, ніж у світі. Але бракує молоді

Такі дані під час прес-конференції озвучив директор Інституту міста Олександр Кобзарев.

Інститут міста спільно з проектом "Розбудовою спроможності до економічно обґрунтуваного планування розвитку областей і міст України" розробив демографічний прогноз. Згідно з ним до 2030 року тривалість життя жінок у Львові збільшиться на 5,5 роки, а чоловіків – на 6,5.

У середньому мешканці Львова живуть 75 років. Цей вік на 7 років більший, ніж у середньому по Україні і наближений до середньої тривалості життя у Польщі, що складає 75,5 років. Крім цього, середній вік львів'ян такий самий, як в середньому в країнах Європи загалом і на 8 років більший, ніж середньосвітовий показник.

Як зазначив директор проекту РЕОП Пол Дарбі, позитивний показник залежить від двох чинників, а саме - припливу населення і високого показника середньої тривалості життя. За його словами, очікується, що притік населення становитиме 1 тис. осіб на рік.

Однак Львів може зіткнутися з проблемою, що зменшуватиметься частка молоді. "Внаслідок складної ситуації у 90-х роках зменшилася народжуваність. І молоді в місті не вистачає",- сказав Пол Дарбі. За прогнозами частка пенсіонерів збільшиться із 22% до 29% у 2030 році.

За словами Олександра Кобзарева, місто повинно використати те, що у нас є безліч вищих навчальних закладів, і таким чином збільшити кількість молоді у місті. "Зараз Львів є соціально-економічним магнітом, який притягує людей",- сказав він.

Станом на 1 січня 2011 року кількість постійного населення Львова становила 752,187 тис. осіб, а в 2007 році – 754,713 тис.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...