• Головна
  • Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові
17:13, 24 березня 2018 р.

Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові

Сайт 032.ua підготував для своїх читачів добірку подій, корисних для розуму та душі, які відбудуться у Львові до кінця місяця та в яких можна взяти участь безкоштовно.

“Філософські виміри поетичного тексту”

Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові, фото-1

14 березня о 18:00, у Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2а) професор, доктор філологічних наук Тарас Пастух проведе чергову філософську лекцію у рамках “Cafe philosophique Lviv”. Відвідувачі дізнаються про те, чому поезія опиняється у сфері філософії та які фундаментальні принципи дійсності висвітлює, усе це — на порівняльному прикладі українських поетів і німецьких філософів.

Обмін книгами

Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові, фото-2

16 березня о 17:00 у Першій львівській медіатеці (вул Мулярська, 2а) усіх охочих запрошують принести книги з власної бібліотеки та обміняти їх на інші. Участь у обміні безкоштовна, але книги мають бути в хорошому стані, українською мовою та не “радянщина”. Приносити книги можна під час події або заздалегідь залишити у організаторів заходу на 4 поверсі в медіатеці.

Читайте також: ТОП-10 цікавих YouTube-блогерів зі Львова.

“Львівська фотографія міжвоєнного періоду”

Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові, фото-3

16 березня о 18:00 у Центрі міської історії (вул. Богомольця, 6) відбудеться лекція Адама Соботи про фотографії з міжвоєнного Львова. У 1920 — 1930-х роках Львів був осередком культури на різних рівнях, і фотографія відігравала у ньому істотну роль. Як і хто з львів’ян проявляв себе через світлини, можна буде дізнатись на лекції (польською мовою з синхронним перекладом на українську). Після лекції відбудеться відкриття тематичної виставки Андрія Боярова “Copy/Past”.

"Стефан Банах - геній зі Львова"

Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові, фото-4

17 березня о 15:00 у Золотому залі Палацу Потоцьких, доктор фізико-математичних наук, професор ЛНУ ім. І. Франка Михайло Зарічний розповість про математика світового рівня, одного з творців сучасного функціонального аналізу та засновників Львівської математичної школи Стефана Банаха.

Читайте також: Додай коханню кольорів: ТОП-7 виставок березня у Львові.

"Розмови про Україну"

Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові, фото-5

17 березня 18:30 у книгарні “Є” (пр. Свободи, 7) львів’янам презентують українське видання книги Ярослава Грицака та Ізи Хруслінської “Розмови про Україну” за участю авторів. У рамках події відбудеться розмова про вплив історії на події в Україні в останні десятиліття. Особливий наголос мають відносини України з її історичними сусідами – поляками і росіянами, а також українсько-єврейські взаємини.

“Небажання жити. Як знайти вихід” і “Медитація”

19 та 20 березня о 18:30 у приміщенні Львівської філармонії (вул. Чайковського, 7) всесвітньо визнаний авторитет в області йоги та медитації Балакхілья даса проведе дві лекції. Під час світового туру він розповість про те, як медитація допомагає боротися зі стресом, депресіями, самотністю і небажанням жити. Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Читайте також: Піди з дівчиною в театр: ТОП-7 вистав березня у Львові.

“Олена Кульчицька. Штрихи до портрету”

Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові, фото-6

25 березня о 14:00 у художньо-меморіальному музеї Олени Кульчицької (вул. Листопадового Чину, 7) відбудеться лекція-екскурсія від Люби Кость. Відвідувачі матимуть нагоду дізнатися більше про життя і творчість видатної української художниці-графіка, маляра та педагога.

“Пропозиції до біографії Пінзеля”

Розвивайся: ТОП-8 безкоштовних можливостей березня у Львові, фото-7

31 березня о 15:00 у Музеї скульптури І. Г. Пінзеля культуролог та генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького Тарас Возняк проведе лекцію-екскурсію на тему творчості видатного майстра скульптури з Галичини.

Зазначимо, що участь у всіх лекціях та подіях безкоштовна, але під час деяких екскурсій потрібно оплатити вартість вхідного квитка у музей.

*Повне або часткове відтворення матеріалу без письмової згоди редакції забороняється.

Автор: Є. П., спеціально для 032.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #події #можливості #лекції #безкоштовно #дозвілля #самоосвіта #культура #032
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Зібрали у цьому розділі для вас усе найцікавіше. Cтатті, огляди новини, - усе, що активно читали на нашому сайті, коментували і поширювали читачі у соціальних мережах. Тут точно знайде щось, що почитати.
Оголошення
live comments feed...