• Головна
  • Всеукраїнський студентський конкурс «Залізничник 2018» шукає таланти
Новини компаній
10:59, 19 лютого 2018 р.

Всеукраїнський студентський конкурс «Залізничник 2018» шукає таланти

Новини компаній

15 лютого благодійний Фонд Бориса Колеснікова урочисто відкрив освітній конкурс для студентів транспортних спеціальностей «Залізничник 2018».

Як і інші проекти Фонду - «Авіатор», «Агро», «Харчові технології», «Архітектор» та «Морська справа» - він покликаний повернути інтерес молоді до інженерних спеціальностей, дати їй стимул до розвитку у професії, виховати технічно грамотних молодих фахівців в Україні.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков привітав майбутніх конкурсантів зі стартом всеукраїнського конкурсу і підкреслив, що саме вони найближчим часом проведуть необхідні реформи транспортної сфери, зроблять ставку на вагонобудування, знайдуть інвестиції в розвиток інфраструктури України. «Наш конкурс створює додатковий стимул для того, щоб краще освоїти спеціальність і подивитися на сьогоднішні світові досягнення залізничного транспорту. Нехай не завтра наша країна зможе все це застосувати, але всі студенти, - а за ними майбутнє - повинні знати, що відбувається в глобальній транспортній сфері», - зазначив Борис Колесніков.

Всеукраїнський студентський конкурс «Залізничник 2018» шукає таланти, фото-1

Організатори запрошують приєднатися до участі у проекті транспортні та залізничні вузи України, студентів усіх курсів денної форми навчання. Проект пройде у два етапи. Конкурсантів очікують: комплексне тестування з технічних дисциплін, теорії та історії галузі (в березні), а також захист презентацій (в травні). Реєстрація в конкурсі відкрита на сайті Фонду до 26 березня включно.

Журі проекту «Залізничник 2018» очолив екс-начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопишин. До складу суддів конкурсу також увійшли: експерт у сфері транспорту Олександр Кава і директор департаменту інтегрованих транспортних систем «Siemens Україна» Дмитро Черненький.

У вересні 30 переможців конкурсу відвідають найбільшу в світі залізничну виставку транспортної техніки і систем InnoTrans 2018 у Берліні. Там вони побачать модернізовані рухомі склади і новинки, виробники яких вже готуються здивувати світову громадськість.

Всеукраїнський студентський конкурс «Залізничник 2018» шукає таланти, фото-2

«У 2016 році мій одногрупник їздив до Німеччини у рамках освітньої ініціативи Фонду Бориса Колеснікова. Він був дуже задоволений поїздкою і побаченим на виставці. Я, як майбутній залізничник, мрію повністю автоматизувати залізницю в нашій країні. Тому на InnoTrans я побачу нові технології, поспілкуюся з колегами з інших країн, наберуся досвіду і в майбутньому здійсню свою мрію», - розповіла студентка Державного університету інфраструктури та технологій Анастасія Омельяненко.

Нагадаємо, благодійний Фонд Бориса Колеснікова реалізує проект «Залізничник» втретє. У 2014 і 2016 роках 50 переможців конкурсу відвідували виставку InnoTrans, знайомилися з останніми досягненнями світової транспортної галузі та послугами найбільших гравців ринку.

Всеукраїнський студентський конкурс «Залізничник 2018» шукає таланти, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...