Впродовж доби пожежно-рятувалні підрозділи ДСНС Львівської області залучались до буксирування автомобілів 6 разів.
Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Львівській області
Так, зокрема, 09 лютого о 08:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Лани Перемишлянського району на автодорозі Бібрка-Новострілища водій автомобіля «МАN», не впорався з керуванням та злетів в кювет. Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою буксирувального тросу автомобіль витягнуто на дорогу.
09 лютого о 17:26 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Львові по вул. Поліська, 2 на автодорозі Львів-Жовква автомобіль «DAF» не може самостійно виїхати з ями. Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою буксирувального тросу автомобіль витягнуто.
09 лютого о 19:09 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Буськ на автодорозі Київ-Чоп водій автомобіля «AUDI A6» не впорався з керуванням та з їхав в кювет. Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою буксирувального тросу автомобіль витягнуто з кювету.
09 лютого о 21:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Львові по вул. Хуторівка, 42 водій автомобіля «SCANIA» не впорався з керуванням та з’їхав на узбіччя. Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою буксирувального тросу витягнуто вантажний автомобіль.