• Головна
  • Латиноамериканські танці та сальса-вечірки у LA SALSA Lviv
Новини компаній
09:00, 21 листопада 2017 р.

Латиноамериканські танці та сальса-вечірки у LA SALSA Lviv

Новини компаній
Латиноамериканські танці та сальса-вечірки у LA SALSA Lviv

Занурюйтесь з головою у феєрію життя в ритмі запальної латини! Ми запрошуємо вас до студії латиноамериканських соціальних танців LA SALSA Lviv, яка об ’ єднує енергійних, життєрадісних, і перш за все захоплених людей, які поділяють любов до танців. Приєднуйтеся до нашої дружної компанії, і ваш настрій за лічені хвилини гарантовано зміниться на краще!

Основним напрямом, в якому ми всі разом рухаємося, є соціальна латина. У нашій студії ви навчитеся танцювати сальсу, бачату, кізомбу, та багато інших давно відомих або більш сучасних стилів. Але окрім здобуття танцювальних навичок, ви також отримуєте безліч чудових можливостей для нових знайомств і спілкування. Ми організуємо для наших однодумників запальні сальса-вечірки, які збирають багато любителів танцювати. Відвідувачів і тренерів нашої школи легко помітити на вечірках – вони є найбільш невтомними. Заходи нашої танцювальної школи об ’ єднують людей, закоханих у танці. Окрім вечірок, ми також організували міжнародний танцювальний конкурс Salsa Loca, та найбільший на території Західної України Lviv Summer Dance Festival. Наші учні приймають участь у шоу-програмах, а вчителі проводять велику кількість майстер-классів.

Студія LA SALSA Lviv надає можливість не лише танцювати і бути більш рухливими, знайти гармонію зі своїм тілом, але і соціалізуватися, зустрічати нових знайомих, що поділяють ваше захоплення. Також енергійні та жваві латиноамериканські танці допоможуть вам підняти настрій та здобути нові неочікувані враження. Ласкаво запрошуємо вас до школи LA SALSA Lviv!

Студія LA SALSA Lviv знаходиться за адресою: м. Львів, вулиця Вороного, 6

Ми у Facebook - https://www.facebook.com/groups/LaSalsaClubLviv/

Ми на Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCRUhkW7J7R5C_tUGMsDX2Rw

Сайт http://lasalsa.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#LASALSALviv #школатанців #студіїлатиноамериканськихсоціальнихтанців #школатанцівЛьвів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...