• Головна
  • Квартальний звіт «Делівері»: зростання у всіх сегментах перевезень
Новини компаній
17:00, 15 листопада 2017 р.

Квартальний звіт «Делівері»: зростання у всіх сегментах перевезень

Новини компаній
Квартальний звіт «Делівері»: зростання у всіх сегментах перевезень

Керуюча компанія Delivery Group підвела підсумки III кварталу 2017 року і констатувала ефективне зростання за основними показниками розвитку. Так, кількість вантажу, яке «Делівері» доставила з України в липні-вересні, зросла на 14%, порівняно з II кварталом поточного року.

Компанія перевершила прогнози аналітиків і збільшила обсяг в кожному із сегментів перевезень. Вантажі понад 30 кг - найбільший сегмент «Делівері», збільшився на + 15%, сегмент палет показав зростання в + 41%, а посилок - до + 4%.

Основним драйвером зростання вантажообігу в компанії вважають правильно вибудувану стратегію: при стрімкому підвищенні вартості послуг на ринку, «Делівері» підвищила тарифи одна з останніх, надавши клієнтам можливість провести безболісне перепланування логістики. Приріст нових клієнтів на тлі більш вигідної вартості послуг склав + 7,5% до квітня-червня 2017 року.

Серед трендів, які неодноразово показують позитивний ефект - активний розвиток IT-структури. Так, в основі розширеного калькулятора щодо прорахунку вартості доставки в «Делівері» - кардинально нова логіка з акцентом на тип вантажу і готовими пропозиціями щодо додаткових послуг. Ще одне важливе питання - системна робота з документообігом - була вирішена в «Делівері» шляхом реалізації електронного підписання документів в Особистому кабінеті. Сервіс цей значно спростив взаємодію з клієнтами і постачальниками за запевненням актів наданих послуг, актів звірок, договорів, листів та інших документів.

Третій квартал «Делівері» закінчила зі значним приростом кількості рейсів - до 16%. Однак, незважаючи на позитивний результат, основні зауваження клієнтів в липні-вересні були пов'язані із затримками термінів доставки. У зв'язку з цим головне завдання, яке прийняла компанія на IV квартал 2017 року, - суворе виконання зобов'язань за термінами доставки. Для цього «Делівері» вже сьогодні розширює штат співробітників на сортувальних складах і збільшує кількість магістрального транспорту. 

ДОВІДКА

Група компаній Delivery Group розпочала роботу в 2001 році. Основна спеціалізація - надання транспортних, логістичних та страхових послуг для сектора B2B і приватних осіб на території України та за її межами.

До групи входять ТОВ "Делівері", ТОВ "Делівері-Авто" (підрозділи "DelTruck" і "Delivery-International") та ТОВ "СК" Кворум ".

www.delivery-auto.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Перевезення #Делівері #доставка #експрес-доставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...