• Головна
  • Громадський бюджет Львова: ТОП-7 проектів, які хочуть реалізувати у Залізничному районі
16:06, 31 жовтня 2017 р.

Громадський бюджет Львова: ТОП-7 проектів, які хочуть реалізувати у Залізничному районі

З 1 до 15 листопада у Львові мешканці усіх районів міста матимуть змогу проголосувати за ті проекти, які вони хочуть втілити неподалік свого місця проживання, у рамках Бюджету міських ініціатив.

Сайт 032.ua відібрав найцікавіші пропозиції, які подали на Громадський бюджет-2017 мешканці Залізничного району Львова, та пропонує ознайомитися з ними своїм читачам.

Спортивно-ігровий майданчик "Зоряне містечко"

У Левандівському парку — основному місці для дозвілля мешканців мікрорайону — пропонують створити майданчик для потреб дітей старшого шкільного віку та дорослих. За словами автора проекту - Михайла Севрука, за 500 000 гривень можна спорудити «Зоряне містечко», поблизу входу в парк та КМЦ «Супутник».

Згідно з проектними пропозиціями, майданчик містититиме спортивно-ігрові комплекси для дітей і дорослих, а також смуги перешкод для велосипедів, скейтів, пейн-бордів, роликів чи самокатів.

Облаштування Лісопарку "Білогорща" (П'ятий парк)

Мешканці Білогорщі хочуть облаштувати місцевий «П’ятий парк» для прогулянок і відпочинку людей різного віку. Так, автор проекту Андрій Козицький впевнений, що за 3 мільйони гривень тут можна зробити хідники, відпочинкові зони, освітлення, відеонагляд, ігрові майданчики, скейт-парк, велотрек і мотузковий парк.

Відновлення стадіону на Білогорщі

Автор проекту Михайло Семко пропонує за 499 600 гривень провести завершальний етап з відновлення стадіону для мешканців Білогорщі. З його слів, завдяки проектам «Зробимо Львів кращим» (2016 рік), «Громади в дії» (2016-2017 роки) та пожертвам місцевих жителів, тут уже здійснили вимірювально-планувальні й частину дренажних робіт, огородили територію для футбольного стадіону і висадили газон. Зараз же хочуть змонтувати систему поливу газону та встановити інвентарні приміщення (роздягальні, душові тощо). Завершити роботи очікують за 9 місяців.

«Амбітні цілі нашого проекту - розвинути навколо стадіону в мікрорайоні Білогорща спортивно-оздоровчу територію для жителів мікрорайону та усіх мешканців м. Львова», - зазначив Михайло Семко.

Скеледром в Народному домі Білогорща

Олександр Ігнатенко пропонує облаштувати скеледром у рамках створення громадського осередку мікрорайону на базі Народного дому Білогорща. Відтак, за 188 370 гривень, обіцяють змонтувати фанерні панелі в різних площинах та на поверхнях з імітацією рельєфу, створити «траси» різної складності: боулдерінгова траса, дитяча зона, навісні траси для техніки пішого туризму тощо.

Разом з облаштуванням скеледрому збираються закласти основи для подальшого функціонування на Білогорщі школи скелазіння й туризму.

Центр надання безкоштовної допомоги людям в складних життєвих обставинах «Соціальна комора»

Христина Гупало закликає мешканців Залізничного району долучитися до створення унікального центру, який би надавав безкоштовну допомогу соціально незахищеним верствам населення (щорічно — більше 5000 осіб).

Проект «Соціальна комора» було розроблено на прикладі роботи соціального центру при БФ «Християнський центр допомоги Анни-Марії», який займається волонтерською діяльністю, збирає речі та надає допомогу тим, хто її потребує: багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, самотнім матерям, сім’ям учасників АТО, людям з інвалідністю, дітям-сиротам, закладам соціального типу (дитячі будинки, хоспіси, геріатричні центри) та ін.

З відкриттям великого центру «Соціальна комора» сподіваються створити матеріальну базу речей і ресурсів, якими забезпечуватимуть соціально незахищені верстви населення, отримати можливість надавати різносторонню матеріальну, моральну, духовну, а при потребі — професійну психологічну та юридичну допомогу, організовувати поїздки в соцзаклади та віддалені села, проводити тематичні заходи й заохочувати людей створювати ДБСТ й всиновлювати дітей. Необхідна для цього сума — 2 177 000 гривень.

Рудно-Парк як візитівка селища

Мешканці Рудно прагнуть привести до ладу єдину паркову зону в центральній частині селища, площею 1 гектар, - Рудненський парк і перетворити його на місце для дозвілля усіх. Автор проекту - Володимир Гуцол впевнений, що за 2 610 000 гривень тут можна: відновити доріжки для безпеченого переходу з вул. Огієнка до вул. Міцкевича, з вул. Шептицького до вул. Грушевського; провести освітлення; встановити відеонагляд, облаштувати лавки з урнами та клумби; обладнати дитячий майданчик та спеціальну площу з лавками, де місцеві мешканці змогли би проводити майстер-класи та різноманітні заходи.

Dog-парк з тренажерами у Скнилівському парку

Собаколюби з вулиць Виговського — Любінська та прилеглих наголошують на потребі облаштування місця для вигулу собак за зразком Dog-парку, який діє у парку ім. І. Франка з 2016 року. За даними автора проекту - Мирослава Мелимука, на реалізацію задуманого необхідно 310 тисяч гривень.

Усі фото, використані в матеріалі, взяті з авторських проектів, опублікованих на сайті львівського Бюджету участі

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua підготував добірку інноваційних проектів, представлених на цьогорічному Громадському бюджеті Львова.

Читайте також на нашому сайті:

ТОП-10 містичних місць у Львові та області.

Львівський скрипаль-віртуоз вразив публіку на польському шоу талантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #проекти #Громадськийбюджет #Залізничнийрайон #Бюджетучасті #032
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...