Протягом липня у Львові закрито три інтерактивні заклади

Припинили роботу інтерактивні заклади за адресами: вул. Т. Шевченка, 360, пр. Шевченка-вул. Дж. Дудаєва, вул. Солодова, 1.

Крім того, 12 липня правоохоронні органи вилучили 18 системних блоків та опечатали інтерактивний заклад на вул. Зелена, 73.

Як розповідають у відділі торгівлі ЛМР, щотижня у районах міста проводяться рейди серед інтерактивних клубів з метою перевірки дотримання законодавства про гральний бізнес.

Станом на 1 серпня цього року у Львові функціонувало 49 інтерактивних закладів. На початок року у Львові налічувалося 55 інтерактивних закладів (інтернет-клубів, інтернет-кафе).

Довідка

3 листопада 2011 року на сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу, відповідно до якої виконавчі органи міської влади проводять контроль за всіма закладами, де здійснюється гральний бізнес: інтерактивними клубами, Інтернет-кафе, комп’ютерними клубами та Інтернет-клубами.

Заборона грального бізнесу діє в Україні з 15 травня 2009 року, після прийняття Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні». В Україні зайняття гральним бізнесом карається штрафом від десяти до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті ж дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом, караються обмеженням волі на строк до п'яти років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі